JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sutra dokup,svidja mi se situacija,jako mi se svidja…samo neka ide to polako.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Možda ovo spada više pod kometar kupovanja, ali kako sam danas već nekoliko puta komentirao situaciju na JDPL, moram reći da me današnja trgovina podsjeća na navijanje katapulta. A kad stanu ova iskrcavanja, kad popusti otpor , leti…
Strašno mi se sviđa ovdje situacija.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

to je to za danas[thumbsup]

pozdrav svim pomorcima ma gdje bili


pozdrav svim pomorcima ma gdje bili

I od mene,na njihov dan

bok svima.možete li mi reći kolika je realana vrijednost JDPL-a i na kojoj stranici mogu pratiti BDI index.hvala

Za procjenu realne vrijednosti čitaj postove unazad, npr. od autora Shogun, Derbyshire, Bosun, Toknezev, Špancir… zaobiđi postove ide gore-ide dolje…(nažalost takvih je najviše).

Za BDI i ostale (pa i za tankere bude li te zanimalo) pogledaj:
http://shipping.capitallink.com/stockmarket/

Hanfa bi trebala reagirat i onemogućit ovo namjerno rušenje cijene. Sramota

Imam fantomske dionice

Pa koliko ovi imaju koji prodaju municije. Stalno stižu novi nalozi na 500 komada na prodaju.

Šta ti vrijede BDI i svi pokazatelji kad se ova mafija od fondova igra s nama i onda čekaj mjesecima a svi pokazatelji vrhunski, Hanfa treba reagirati, a ne da se ovi samo prekrcavaju i sve diktiraju. JDPL se bar 30% posto trži ispod fer vrijednosti

Imam fantomske dionice


Hanfa bi trebala reagirat i onemogućit ovo namjerno rušenje cijene. Sramota

Šta tu uopće hanfa može?? a slažem se da se JDPL trži ispod cijene, to i vrapci na grani pjevaju.


Hanfa bi trebala reagirat i onemogućit ovo namjerno rušenje cijene. Sramota

a što da si ti npr. kupovao po 300,00 Kn , ti sad ne bi prodavao po 730,00 Kn ?!
ja ne vidim u čemu je problem.
možda je problem jedino što si ti nestrpljiv i htio bi odmah da ti dionica skoči na 900,00 Kn.
pomalo, kolega

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close