JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo za informaciju:fondovi HPB-a su se ukrcavali na cca 780 Kn.Ako su njihovi fond manageri smatrali
da je ta cijena povoljna za ulaz,onda je jasno kolik potencijal ima jdpl [thumbsup]


Samo za informaciju:fondovi HPB-a su se ukrcavali na cca 780 Kn.Ako su njihovi fond manageri smatrali
da je ta cijena povoljna za ulaz,onda je jasno kolik potencijal ima jdpl [thumbsup]

kada sam kupovao JDPL, mislio sam ga držati pola godine do godinu dana povremeno dokupljivati a povremeno malo prodati i opet kupiti (kada imam vremena) ali nikakvi pokazatelji koje su nam kolege iznosili nam nisu od velike pomoći kratkoročno – to je jednostavno tako, razni događaji pogađaju sve pa i nas.
ali bit će ok – samo polako. [wink]

Strpljen spašen.
Za 2-3 godine budemo se mi iskrcavali a netko drugi će se pitati šta je ovima pa prodaju tako jeftino.[cool]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Strpljen spašen.
Za 2-3 godine budemo se mi iskrcavali a netko drugi će se pitati šta je ovima pa prodaju tako jeftino.[cool]

[thumbsup]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Onaj tko prati moje postove saznat ce da sam prije 2 dana rekao da sam 0kn u cashu.
Ne dajtradeam vec samo dokupljujem i rijetko prodajem jer kada kupim onda veliku vecinu mislim drzati do fer cijene.
Jedino sto sam mijenjao je TNPL za JDPL jer mislim da ima vecu sansu rasta.

Oladite sa tim drukanjem, zbog vas na ovoj ttemi vise nema postova techmana, tokenzeva, bosuna i ekipe koja nesto zna (oprostite ako sam koga zaboravio) a imamo vase tipa zasto ne raste, kvragu, joj!
Niste na placu.
Kada pocnete guiti 4-5 mjesecnih placa u par dana i ne trepnete pa zaradite to nazad onda se mozete zvati investitori.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ovo se zove istresanje

da mi sad nude 970-990, razmislio bih…

BDI ponovo UP…[thumbsup]


da mi sad nude 970-990, razmislio bih…

Blueman, što si mjenjao tankersku za jadroplov, ne razumijem što si kupio, a što prodao?

Situacija se stabilizira u oba sektora. Tankeri biljeze snazan rast koji je vezan za zimsku potrosnju. Malo je zakasnilo ali to je vjerovatno vezano za klimatske promjene. Situacija bi trebala biti dobra sljedecih par mjeseci. Sta ce donijeti proljece jos uvjek je neizvjesno.

Suhi tereti koji su stagnirali tjekom mjeseca vracaju se u orbitu. Razlog stagnacije na kraju godine je izgleda takticke prirode .

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 42.200 2,58 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 20.778 1,27 Skrb. račun
6. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 18.785 1,15 Skrb. račun
7. HPB D.D. 17.261 1,05 Skrb. račun +1500
8. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 13.881 0,85 Skrb. račun
9. JADROPLOV D. D. 10.011 0,61 Osnovni račun
10. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DIONIČKI OIF 10.000 0,61 Skrb. račun
Ukupno: 80,81
[color=blue][/color]

HPB skrbnički pod brojem 7 agresivno nadokupljuje, vrlo lako bi to moga biti Aureus i nadam se da će se Floki konačno sasvim iskrcati, odnosno prekrcati [cool]

BSI i BHSI napreduju sporije od BPI-ja , ali ipak se kreću.
Ilustracija :

Lihai (46,672 dwt, 14/27.5L, 1998-built) delivery Hachinoe 10-20 Dec, redelivery worldwide, $57,000 daily.
Ariston (37,052 dwt, 13.5/25L 14/24B, 1984-built) delivery Inchon 6-10 Dec, redelivery Skaw/Passero, $40,000 daily.
Alexis (27,048 dwt, 13/23L, 1984-built) delivery Passero 10-20 Dec, redelivery Atlantic, 5 months, $27,000 daily.
Krateros (43,595 dwt, 14.5/25L, 1992-built) delivery Chennai 9-15 Dec, redelivery China, $57,000 daily. i]

Ovaj Krateros je dobar reper za Trogir , za kojeg je netko napisao da mu uskoro ističe T/C.

New Report

Close