JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A sdp-ova?idemo li na razine 8mj? Ja mislim da neće ići.


A sdp-ova?idemo li na razine 8mj? Ja mislim da neće ići.

Opet vi politiku i kojekakve razloge. Razlog je što su se ljudi uplašili nećega, a ne znaju čega, možda poreza koji neće ni platiti, jer ako ovako nastavi neće ni biti zarade pa ni poreza, prema tome, bolje bez politike na ovoj temi. A kakve veze ima HDZ sa ovom firmom? A koja to stranka brani da se tržište razvija. I bilo bi dobro da platimo puno, punp poreza.

Ova dionica ima svoju cijenu bez obzira tko je na vlasti i bolje da se ne truje s tim glupostima. Baš međunarodna plovidba ovisi od HDZ i SDP.

ak se nevaram FLOKI danas nije nis trzil!!!!
9. FLORIČIĆ KRISTIJAN 10.011 0,61 Osnovni račun
🙂

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Floki se igra mozaika ostavio tamn u dionicu da ne ispadne iz top 10.

9. FLORIČIĆ KRISTIJAN 10.011 0,61 Osnovni račun
10. JADROPLOV D. D. 10.011 0,61 Osnovni račun

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

A kakve veze ima HDZ sa ovom firmom? A koja to stranka brani da se tržište razvija.
Ako se ne varam Jadroplov je još uvijek tvrtka u većinskom državnom vlasništvu pa se ljudi mozda boje u čije će ruke doći , HDZ ili SDP?


Floki se igra mozaika ostavio tamn u dionicu da ne ispadne iz top 10.

kladmi se da je to tip koji je postavljao one serije naloga po 18 i po 666. neki uvrnut smisao za humor.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Moj glas da se Sakai odmoderira.


Moj glas da se Sakai odmoderira.

Potpisujem.
[thumbsup]

nevjerovatno je to spominjanje izbora koje utječe na cijenu dionice. po nekim postovima ispada da će sve propast ako kojim slučajem sdp formira vladu.
zatvorit će se tržište kapitala i nitko više neće trgovat
smiješno

Nešto kupce ne brine baš BDI, kako ono kaže kolega Derbyshire, za kolko se je povecala vrijednost flote JDPL ovaj mjesec? http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1 [proud]

[smiley][smiley] excel kojeg uvijek nekak usporedjujem sa JDPL je po nasoj burzi u blokadi 10,72% u plusu[proud],a ATPL po drys-u pred blokadom 8,64%.Ovo je ludilo,sto se dogadja BDI pada a brodari rastu[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close