JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko je skidao nedavno po 780kn,tisuće komada..neznam zašto bi ovih 500 trebalo biti problem..pitanje trenutka..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Danas još nema iskrcavanja.Nestalo municije ili mijenjaju taktiku?


Danas još nema iskrcavanja.Nestalo municije ili mijenjaju taktiku?

Možda je nestalo municije, možda je prodavac skužil, da nije baš vrijeme za prodaju,,,Ko bi znao..[smiley2]


ŠPANCIR: ” Danas još nema iskrcavanja.Nestalo municije ili mijenjaju taktiku? ” Možda je nestalo municije, možda je prodavac skužil, da nije baš vrijeme za prodaju,,,Ko bi znao..[smiley2]

A mozda ne mogu unijeti naloge, pa cekaju …….. [smiley1]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Mislim da se opcenito mjenja trend kod brodara ali prema gore a JDPL je najvise izlozen trendovima jer cijena polovnih brodova najvise raste i pada.
Nakon onog sto ste postali kolega Spancir na usporedbe brodara svi brodari su krenuli prema gore.Znam da to nema veze sa kretanjem na nasoj burti ali ocigledno je da su menadjeri nova predvidjanja ocijenili pozitivno za brodarski sektor.

SAM PROTIV SVIH

23 November 2007

Baltic Dry Index (BDI) -180 10148

jos uvijek negativno [smiley3]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Moze netko stavit k/p da vidimo ko danas vodi [smiley2]

BPI – 180
BSI -177

Izgleda da će još biti jeftinog dokupa.

Ode na FLOKI neka i to će brzo.

7. FLORIČIĆ KRISTIJAN 16.529

HPD kupovo od FLORČIĆA
6. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 18.785 1,15 Skrb. račun
8. HPB D.D. 14.286 0,87 Skrb. račun
9. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 13.881 0,85 Skrb. račun

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Po mom izračunu Floki više nije u top 10
Kad zbrojite promet od srijede ,četvrtka i 2000kom od danas,ako se ne varam u srijedu je trgovano sa 10 000kom što znači da je FLORČIĆ skoro pa vani .

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

20.11 FLORIČIĆ KRISTIJAN 16.529 1,01 ovo je imao u utorak
21.11 promet od srijde 10 008kom
22.11 promet od četvrtka 4 762kom
23.11 promet od petka 2 000kom
——————
16 770kom = ćao FLOKI

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

7. FLORIČIĆ KRISTIJAN 16.529 0snovni račun
8.HPB D.D. 14.286 Skrbnički račun

Ako se sjećate prije desetak dana ovaj HPB skrbnički se pojavio u TOP 10 sa jedno cca 8.000 kom( treba malo pogledat unatrag) . Floki je na crni utorak prodao oko 6.234 komada. Vrlo je izgledno da je HPB kupovao od Flokija a vrlo je lako moguće da se iza tog HPB-a krije AUREUS BALANCED, tako da je floki vjerovatno prodavao sam sebi ( to bi objasnilo ono dogovorene transakcije u srijedu na 7.000 ) U srijedu je protrgovano cca 10.000 komada.

Ako u pon taj HPB skrbnik bude imao više od 24 000 kom stvar je jasna, to bi objasnilo ovako čudno ponašanje Flokija (stvarno me iznenadilo da se on ovako strovaljuje po bidu namjerno rušeći cijenu) Vjerovatno je htio i da fond ima neku fer cijenu ulaska.

A možda su u šumi, u ponedjeljak ćemo bit pametniji

New Report

Close