JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije dobro FLORČIĆ KRISTIJAN tani poziciju u petak 16.11 staro stanje 6. FLORIČIĆ KRISTIJAN 22.763 1,39 Osnovni račun novo stanje 6. FLORIČIĆ KRISTIJAN 21.563 1,32 Osnovni račun

i sad posto floro izlazi bi trebali svi u rasprodaju…..zanimljivo……..mogu samo u dokup ici…..FA mi govori da je vrijeme…..a floro mi ne govori nista……niti me zanima [smiley7]

DOKUP!

Pa možda čovjeku treba za Novu godinu đeparac…a, možda FK skoći kroz prozor šta ćete onda i Vi za njim ???
Ako hoćete raditi sve što i on onda lipo u Aureus pa ste sretni …

falco:

a zašto nije dobro ako FK prodaje ? po svim pokazateljima ne bi trebalo biti nikakve zabrinutosti , jer firma izvrsno radi . a sad što on prodaje, njegova stvar.

Ako izlazi SKANDINAVSKI FOND a vidimo da izlaz,ako izlazi Hypo i još sada izlazi i FLORČIĆ onda sigurno da nije dobro, možda vas može utješit da je bumbar ušao danas na 685.

bumbar mi je uvijek mjerilo za ovu dionicu i kako on radi tako i ja .

pozrav i idemo dalje

[smiley2]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


” Ako izlazi SKANDINAVSKI FOND a vidimo da izlaz,ako izlazi Hypo i još sada izlazi i FLORČIĆ onda sigurno da nije dobro, možda vas može utješit da je bumbar ušao danas na 685.

Razloge izlaza većine stranaca znamo – politička situacija u JIE.
Hypo ima svoju više puta ovdje prepričanu priču.
To što Floki izlazi moglo bi zabrinuti dio ulagača koji bi nam onda mogli prodati dionice jeftinije nego što smo očekivali…….


JDPL ima na 698 kn : P/E 15 P/S 3,13 P/BV 1,67 ……………

I još P/NAV (diskontirani) 0,8 !


Nije dobro FLORČIĆ KRISTIJAN tani poziciju u petak 16.11
staro stanje
6. FLORIČIĆ KRISTIJAN 22.763 1,39 Osnovni račun

novo stanje
6. FLORIČIĆ KRISTIJAN 21.563 1,32 Osnovni račun

Floričić je izašao i iz ULPL kad je bila dokopitalizacija, a njegova sestra koja radi u ULPL dokupljuje.
Skoro sam siguran da je i na ULPL i ovdje prodavao zbog toga što je najavio da on i Purko neće imati dionice već isključivo udjele u fondovima Aureusa.

evo pozitivnih vijesti za Hypo grupu:

http://www.poslovni.hr/61355.aspx

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Svaka čast.

Pa kako vi znate razloge zašto netko prodaje.
Da li sre čuli da o tome da se nešto može prodati za nešto što ima veću profitabilnost…
ili možda da porastom vrijednosti dionica u portfelju prodamo dio da smanjimo koncentraciju…
ili 1000 drugih razloga koje neki očito znaju…[smiley10]

velentine si kupio po 665 danas?

665,00 30 10:56:01

Mislim ok Floričić prodaje ali stvarno se cijena spusta nevjerovatno nisko. Mislim s ovim nacinom ju stvarno ruse preduboko…Ja isreno ne kuzim logiku da ju prodaju sad na 660…prenisko je to…

IMHO u ovom trenutku u Top 5 Best Buy .

New Report

Close