JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


“ajme, propast, ajme katastrofa, kataklizma… ode to vamo, ode onamo…”
Pa mislim, kakvi su to komentari, kakve su to informacije o firmi ili o trgovanju?!?
Daj, molim vas, ne gušite više ove, donedavno najkvalitetnije, stranice na forumu…
A otvorite neki poseban topic na temu “kuknjave, žalopojke, blebetanja i sl.”

i Vama čestitam – te mislim da bi bilo dosta nepotrebnih priča i komentara

Evo i mog skromnog doprinosa općem optimizmu..

Napravio sam peer-analizu i uspoređivanjem došao do zaključka da je realna cijena dionice Jadroplova oko 3000 kn.. točnije 3050kn.

Za usporedbu sam koristio dionice ATPL-a i ULPL-a. Naime.. i one se trenutno trže na toj razini pa se zaključak nameće sam po sebi..
Možda neki fond-manager voli da su mu cijene uredno posložene? [smiley11]

vidim se!!!!
Hvala Zvone101
ps. imas li ti zvone nekaj u PIK RI??? ak imas mozda se i znamo [smiley1]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

JŠI danas već +83

Samo 3000 kuna, po meni JDPL vrijedi puno više, ako ga uspoređuješ s Ledom[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Samo 3000 kuna, po meni JDPL vrijedi puno više, ako ga uspoređuješ s Ledom[smiley1]

Ali to je običan nonsense kolega, pa JDPL ne plovi Sjevernim morima i uopće nema ledolomce u svojoj floti, za razliku od Leda. Uostalom, glavni razlog strelovitog rasta te dionice je upravo topljenje polarnih kapa zbog čega Ledo ima sve više posla.. ali kad se jednom sav led otopi njegovi dioničari će se nasanjkati..

P.S. Neću više.. da se Vjeko ne naljuti.. Idem gledat hoće li mi proć ova kupnja na 665kn?


vidim se!!!!
Hvala Zvone101
ps. imas li ti zvone nekaj u PIK RI??? ak imas mozda se i znamo [smiley1]

bilo bi dobro da imam !?


Idem gledat hoće li mi proć ova kupnja na 665kn?

stavi još niže, uragan slijedi

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

k/p

ps.
najnovije – zadnja prodaja na 699,50

upravo sam dokupio….
Moj prvi uspjesan dokup ( neuspjesan je bio kad sam dokupio na 800 )
685,05 [smiley1]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


upravo sam dokupio….
Moj prvi uspjesan dokup ( neuspjesan je bio kad sam dokupio na 800 )
685,05 [smiley1]

Čestitam. [smiley2]


smootko: ” Idem gledat hoće li mi proć ova kupnja na 665kn? ” stavi još niže, uragan slijedi

Neki stvarno navlace dolje…

New Report

Close