JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najbolje ponude [ JDPL-R-A ] Kupnja Cijena
18 691,02
150 688,00
130 687,11
30 687,00
30 686,10
Cijena Prodaja
6 694,00
90 694,98
328 694,99
440 698,50
3 699,51

još uvijek pritisak prodaje.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Potonuće idemo nazad prema 600 kuna

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

“ajme, propast, ajme katastrofa, kataklizma… ode to vamo, ode onamo…”
Pa mislim, kakvi su to komentari, kakve su to informacije o firmi ili o trgovanju?!?
Daj, molim vas, ne gušite više ove, donedavno najkvalitetnije, stranice na forumu…
A otvorite neki poseban topic na temu “kuknjave, žalopojke, blebetanja i sl.”


Sjećam se kao da je bilo jučer kad sam za firmu kupio 200 komada JDPL po 535 kn, pratio sam raspravu na forumu i pričalo se tada da je realna vrijednost JDPL 700 kn, računao se NAV. Taj dan kad sam ga kupio cijena je pala na 500 kn a par dana kasnije i ispod 500. Dugo sam ga gledao i na 450. Rasprave su bile slične sadašnjima, jedni su računali NAV i govorili kako to vrijedi više i kako je podcjenjen, drugi opet da to neće nikud i da se neko iskrcava jer će to dole. Prije korekcije sam kupio JDPL za sebe, prosjek mi je oko 800 kn, prije nije bilo keša za kupiti jer bijaše novac u nekim drugim dionicama. Uglavnom za ovu dionicu se nebrinem jer smatram da će poslije ovog pada opet narasti na svoju realnu cijenu, gledajući prijašnji pattern događanja. Pozdrav svim dioničarima JDPL-ova!

Slažem se. Strpljen-spašen 🙂
Kad na proljeće budemo plovili na 1.200, još će se uvijek voditi slične rasprave. Bitno je da je dionica kvalitetna, podcijenjena, a brodovi se traže.

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti


Potonuće idemo nazad prema 600 kuna

Neka,neka,ako je nekome hitno ja ga čekam od 680 kn pa nadolje.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

moze netko staviti k/p

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Potonuće idemo nazad prema 600 kuna

Izgleda da je blues tvoja omiljena muzička forma.
Sonnyboy ti je na drugim temama foruma.


moze netko staviti k/p

Kupnja Cijena
1 687,00
170 686,00
9 685,00
21 684,01
20 684,00
Cijena Prodaja
689,99 151
690,00 130
694,00 6
698,50 440
699,51 3


valentine: ” Potonuće idemo nazad prema 600 kuna ” Izgleda da je blues tvoja omiljena muzička forma. Sonnyboy ti je na drugim temama foruma.

ispričavam se kolega…. iako ne pišem na ovome topicu ne znači da ne posjedujem ovaj biser od dionice…
Ovdje ima podosta kvalitetnih postova i ljudi koji razumiju brodarski sektor. Priznajem da sam tu tek na početku…. no… od nečega se uvijek mora početi zar ne?
[smiley11]

Scio me nihil scire


moze netko staviti k/p

[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Sjećam se kao da je bilo jučer kad sam za firmu kupio 200 komada JDPL po 535 kn, pratio sam raspravu na forumu i pričalo se tada da je realna vrijednost JDPL 700 kn, računao se NAV. Taj dan kad sam ga kupio cijena je pala na 500 kn a par dana kasnije i ispod 500. Dugo sam ga gledao i na 450. Rasprave su bile slične sadašnjima, jedni su računali NAV i govorili kako to vrijedi više i kako je podcjenjen, drugi opet da to neće nikud i da se neko iskrcava jer će to dole. Prije korekcije sam kupio JDPL za sebe, prosjek mi je oko 800 kn, prije nije bilo keša za kupiti jer bijaše novac u nekim drugim dionicama. Uglavnom za ovu dionicu se nebrinem jer smatram da će poslije ovog pada opet narasti na svoju realnu cijenu, gledajući prijašnji pattern događanja. Pozdrav svim dioničarima JDPL-ova!

bravo,ovo ste vrlo plastično predočili – bravo kolega


Potonuće idemo nazad prema 600 kuna

Naprotiv mislim da idemo gore, a dolje vise od ovog ne…al budemo vidjeli.
S tim da ako ovo ode jos dolje mislim da ce bit jos shopinga jer je kako se ono kaze ‘jeftinjara’ he he he!
[smiley2]

New Report

Close