JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

malo tehničke

Inace ne pisem na forumima al moram pocet…ne zelim drukat niti mi je namjera jer mi je to katastrofa ali ne treba nam ni tehnicka analiza ni nista sl. Jednostavno po NAV-u koji je jedini logican za brodare JDPL je potcijenjen. Preko NAV-a cijena ispada oko 900 a cijena trenutna je tu di je. Stvarno ne shvacam ko prodaje ovo ovako jeftino???

onaj (oni) koji su usli kad je bio 200, 100, 50 kn[smiley2]…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Prodaja jednostavno neda gore nego konstantno vrši pritisak na kupnju i eto upravo sad dok pišem poklopi ih do 709 oko 800 komada. Super.[smiley11]

mozes bacit k/p
hvala

No pain no Game

Zato kolega dokupiš


Inace ne pisem na forumima al moram pocet…ne zelim drukat niti mi je namjera jer mi je to katastrofa ali ne treba nam ni tehnicka analiza ni nista sl. Jednostavno po NAV-u koji je jedini logican za brodare JDPL je potcijenjen. Preko NAV-a cijena ispada oko 900 a cijena trenutna je tu di je. Stvarno ne shvacam ko prodaje ovo ovako jeftino???

Zato kolega dokupi

[color=blue][/color][code][/code]

blueman:

Dragi moj vlad. Nemoj se razbacivati titulama sa mr.sc. jer to ti u ovoj indusrtriji nista ne znaci, pogotovo ako si sa EFZG. Radije ako se ides malo hvaliti zavrsi CFA, i ine ispite.

cfa puno košta, a u hr malo vajde.
imam prijateljicu koja ga je sažvakala, ali nije uspjela prožvakati pds. i, po mojem skromnom mišljenju, u fa nije blizu znanju koje imam ja. uostalom, to se dalo zaključiti iz žagerovih natuknica /komentara.
a samo pokušajte cfa znanja implementirati na hr tržište.
uzgred, ne razbacujem se titulama.
tek sad kažem da sam i mba[smiley7]

dobar je cfa, dobar
nema vajde u hr trenutno ali bude

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!


onaj (oni) koji su usli kad je bio 200, 100, 50 kn[smiley2]…

Ha ha, da vjerojatno je tako ali ako znas da nesto vrijedi onda to nebi trebao prodavat…mislim po meni ovo je fakat za kupovat!!! Ali ako neko proda po 684 trenutno sta je najjaci bid onda je stvarno…
Odo ja u dokup…
Doci ce ovo kad tad di mu je mjesto…

mislim da izlazi skrbnički splitske banke. Očito ima municije (zadnje stanje u SDA oko 27.000 kom i ako oduzmemo ono što su prodali zadnja 3 dana ostaje im još oko pola). Ali i HPB (pretpostavljam) se odlično nosi na kupnji…


Prodaja jednostavno neda gore nego konstantno vrši pritisak na kupnju i eto upravo sad dok pišem poklopi ih do 709 oko 800 komada. Super.[smiley11]

Do prije koji tjedan bilo je dovoljno 1.000 – 2.000 dionica da fondovi koji to žele spuste ili blokiraju cijenu.
Sada im za isti dnevni posao treba deset puta toliko.Vidjet’ ćemo koliko municije imaju.
Ovakvo preslagivanje prema dipl dr mr sc …..& co vjerojatno znači nagli pad dionice. P se smanji , pa mu P/E izgleda ljepše.
I meni se ovih dana sviđa kad se P smanji. Volim kupovati male P(p).

Stiglo novih 800 komada na 700 kuna, neko gadno izlazi

mozes stavit k/p primuse ako ti nije problem
hvala

No pain no Game

New Report

Close