JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


blueman: ” Dragi moj vlad. Nemoj se razbacivati titulama sa mr.sc. jer to ti u ovoj indusrtriji nista ne znaci, pogotovo ako si sa EFZG. Radije ako se ides malo hvaliti zavrsi CFA, i ine ispite. ” cfa puno košta, a u hr malo vajde. imam prijateljicu koja ga je sažvakala, ali nije uspjela prožvakati pds. i, po mojem skromnom mišljenju, u fa nije blizu znanju koje imam ja. uostalom, to se dalo zaključiti iz žagerovih natuknica /komentara. a samo pokušajte cfa znanja implementirati na hr tržište. uzgred, ne razbacujem se titulama. tek sad kažem da sam i mba[smiley7]

Vljada, tones sve dublje,

sad si napisao toliko gluposti da je strasno. To isto kao da je napisam da dipl ing strojarstva je glupost zato sto je malo koristi od toga, pises k’o da si u pubertetu, ili u vrticu. moj tata je veci od tvog tate

“imam prijateljicu koja ga je sažvakala, ali nije uspjela prožvakati pds” – ovo ti je za komentar godine

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ja sam običan šljaker,koji ima 5 mil kuna u jdpl od 240 kn. Pa što sad?

Tema je Jadroplov a ne edukacija [smiley5]

mislim da nema smisla da se međusobno vrijeđamo, forum služi da iznesemo različita mišljenja o zajedničkoj temi, prepucavanje ne služi nikome

jel zna koliko još ima sg dionica

Molim Vas da se vratite ne temu JDPL, a ostalo raspravljajte preko privatnih poruka ako baš trebate

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

JŠI +33 !

Koje iskrcavanje na JDPL! Nešto kao ATPL!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Netko troši puno municije da priguši cijenu.
To mi se u ovom trenutku sviđa , jer taj to ne radi zato što misli da je ova cijena realna……

Jadroplov je jedina dionica koja nije ništa narasla. I dobro je rekao netko da je kod Jadroplova sigurno samo prekrcavanje.


Netko troši puno municije da priguši cijenu. To mi se u ovom trenutku sviđa , jer taj to ne radi zato što misli da je ova cijena realna……

Prije bih rekao da ST-ovci izlaze i kupe sve do 700. I mene su opet poklopili. Very nice[smiley2]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Prijavljujem dokup 49 kom.[smiley2]
Nažalost tek danas sjeli novci,mine postavljene pa ako krene kao jučer down tu sam da dajem podršku na bidu.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

New Report

Close