JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupio 25 tako negdje komada po 622-623 i dodao jos sada na 700 pa kud puklo..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


ŠPANCIR: ” samper: ” JŠI? Što si htio time reći? ” Jadroplov Špancir Indeks. Kupio 47 po 630. ” A sigurno prije toga prodao po 700

815 , neki dan.

da je bilo bida na 700kn ujutro, otresao bih ga..
jebiga, dogorilo je do noktiju..vjerujem da vrijedi vise,ali sta mogu glupost je neunistiva, sta da im radim..
otresao sam ATPL, nadm se da cu se stici ukrcati nazad do 4000kn.

da nemam margin nikad ne bih prodao, vec sam bio spreman drzati JDPL makar i godinu dana na 600kn.
sta je tu je, idemo dalje

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

smrdi mi ovo, ko to lupa po bidu sad ko nespasen, 2 naloga po 1000 kom, 1 po 400

Baltic Dry Index (BDI) -133 10647
i dalje pad
[smiley8]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


vec sam bio spreman drzati JDPL makar i godinu dana na 600kn. sta je tu je, idemo dalje

Veza tvoj citat u roku od godinu dana samo je jedna majka svih pitanja: hoće li ispred ovih tvojih 600 stajati znamenka 1 ili 2.

Mig 29, trebao bi promijeniti nick u Mig 21 ili neki manji broj, moje pitanje je zašto ljudi prodaju nešto što vrijedi 1000 za 700 ili npr 620, rekao bih zato što oni ne vjeruju ili ne znaju da to vrijedi 1000, a kad tad nešto što vrijedi 1000 dobije tu valorizaciju.


MiG29: ” vec sam bio spreman drzati JDPL makar i godinu dana na 600kn. sta je tu je, idemo dalje ” Veza tvoj citat u roku od godinu dana samo je jedna majka svih pitanja: hoće li ispred ovih tvojih 600 stajati znamenka 1 ili 2.

nevazno, trenutno po meni vrijedi daleko vise od 1000kn.
bio 100 ili 1000kn ne bih ga prodao, ostao sam samo sa svojim novcima i drzao bih ga dok ne dodje na fair cijenu..a jednom mora..
2+2 su 4 prije ili poslije

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


MiG29: ” vec sam bio spreman drzati JDPL makar i godinu dana na 600kn. sta je tu je, idemo dalje ” Veza tvoj citat u roku od godinu dana samo je jedna majka svih pitanja: hoće li ispred ovih tvojih 600 stajati znamenka 1 ili 2.

Slažem se sa Špancirom 100%. Ako BDI ostane na razinama iznad 10000 smatram da je cijena između 1500 i 2000 opravdana.

Prodaju li Hyposi ostatke po 1000 komada. Da li im je ostalo toliko?


Mig 29, trebao bi promijeniti nick u Mig 21 ili neki manji broj, moje pitanje je zašto ljudi prodaju nešto što vrijedi 1000 za 700 ili npr 620, rekao bih zato što oni ne vjeruju ili ne znaju da to vrijedi 1000, a kad tad nešto što vrijedi 1000 dobije tu valorizaciju.

jel znas citati, kolega??

jesi cuo za margin call i te stvari??

BTW, lako meni za JDPL, ostao je nedirnut, svih 400kom, ali nemam ni jednu jedinu ATPL

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Jeli se meni čini ili je promet “malo” pojačao u odnosu na prošle dane [smiley2] .Samo mi nije jasno odakle ovolike količine na prodaji po ovim cjenama dali neko ima suvisli odgovor?


Prodaju li Hyposi ostatke po 1000 komada. Da li im je ostalo toliko?

ma kakav Hypopotam! To se netko drugi odlucio istresti…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close