JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Noel,hvala na dubinskoj analizi.Tako nešto je nama neizkusnima u stvari i trebalo.
Međutim , na ovom forumu ima jedan veteran – zove se Techman – koji kaže da jedno oko uvijek mora biti na marketu.Ovi trenuci to opravdavaju.

Pozdrav Janši.Jedna briga manje.

Sve smo bliže blokadi ima li kakvih komentara u pogledu toga. Kupnja na 600 kuna aminus je već 9.86 %

Strašno. Tako dobre dionice idu u bescjenje. Svi koji prodaju će kasnije kupovati po “starim” visokim cijenama.

you think your special you do, i can see it in your eyes

mogao bi ja lagano u dokup ako lova sjedne

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Dokle traje blokada

ma nek bude blokirana do ponedjeljka sto se mene tice

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Pa ja mislim da nismo još u blokadi ili se varam. Zaboravih gdje se može pogledati na zse limiti za blokade.

@ wiking

Da bar hoće.


ma nek bude blokirana do ponedjeljka sto se mene tice

[smiley2][smiley2]Ili do kraja godine[smiley2][smiley2]

you think your special you do, i can see it in your eyes

Jesmo u blokadi, bilo je to pri cijeni od 646,70 kn a evo i link za limite
http://www.zse.hr/docs/DnevniLimiti.xls?sessionId=741be0e447a798878ba1f4ed1b383f22
Zadnja transakcija je bila u 10.58.43 znači u 12.58 nastavljamo

bogme, skršilo nas. na malom prometu oko 600.000 kuna. tko ima para lijepo će omastiti brk.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Mislim da smo postali ‘Best Buy’ na ovoj zadnjoj cijeni. Ali moram priznati da konkurencija postaje sve zesca iz minuta u minut.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

New Report

Close