JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne razumijem ovaj postupak HPB fond menadžera. Jesu oni vesla sisali ili ipak znaju šta rade ?

Sisali su veslo.
A meni sutra stiže novi cash za dokup.

Danas sam prvi puta na forumu. Voljela bih naći malo više dionica čiji vlasnici znaju što rade. Prodaju, a ne znaju zašto-eto jer svi prodaju. [smiley10]


BUMBAR5: ” Ne razumijem ovaj postupak HPB fond menadžera. Jesu oni vesla sisali ili ipak znaju šta rade ? ” Sisali su veslo. A meni sutra stiže novi cash za dokup.

Htjedoh reći, ako bih morao birati tko ima bolji pristup inside informacijama u vezi Jadroplova, HPB ili SGCB,… ZNA SE.

Slabi komentari, ima li sada paranoje?


quote TunaSalad: ah, vec sam mislio da sam paranoican[smiley2]

Ima li sada paranoje?

nema, samo puno ludosti i panike, i naravno prilike za dokup [smiley2]

A prilike za dokup će čini mi se biti još neko vrijeme – BDI i dalje pada , a to naši stručnjaci brokeri ne vole……

ja sam dokupio na 731 i 712


ja sam dokupio na 731 i 712

Zvuči dobro , iako me slijedećih dana ne bi iznenadilo ni ispod 700.

moguće ali kako god bilo, dalje samo promatram jer sam se ispucao pošto nisam ni na kraj pameti imao ovoliki pad svih dionica pa sam malo pre rano išao u dokupe.
ako se ne smiri idem po svježu lovu ali toga nemam baš neki iznos no neki su govorili o margin kreditima i šta ja znam – mislim da je ovo prilika mada se bojim u te vode…


moguće ali kako god bilo, dalje samo promatram jer sam se ispucao pošto nisam ni na kraj pameti imao ovoliki pad svih dionica pa sam malo pre rano išao u dokupe.
ako se ne smiri idem po svježu lovu ali toga nemam baš neki iznos no neki su govorili o margin kreditima i šta ja znam – mislim da je ovo prilika mada se bojim u te vode…

ja ga uzeo. No mislim daih vise nedaju. Barem ne u Centar banci i PBZ
jos od prije mjesec dana su ih maknuli.
Netko je stavio zid na 700 kn – 500 kom

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Meni je prosjek JDPl prilicno cca 800, ne bi si nikad mislio, da bi ga mogao danas kupovat na 71x, ak ove nije dobro izrežiran scenarij od strane velikih, onda ništa nije… Zao mi je samo kaj nemam ni kune za dokup, jer sumnjam da ce to dugo trrajati…[smiley3]

New Report

Close