JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ derbyshire Hvala na tablici kolega, sada puno lakse pratim postove. Danas sam mislio kupiti ATPL jer JDPL vec imam dosta, nakon ove tablice opet nisam siguran kaj je bolja prilika Kad bih predvidjali koji bi od brodara trebao imati bolji 4Q ATPL ili JDPL?? moze malo komentara?

I jedan i drugi.
ATPL zbog uključenja Imperiala i porasta vozarina na spotu (iako je Jadran u doku već “izgubio” puste milijune)
JDPL zbog porasta vozarina/obnove T/C-a.

Opet nam je burza u crvenom…..:(
Izbori nas ubijaju trenutno.
Kad je povrat love od ATGR??
ps. Ima kakvih naznaka o povecanju flote brodova od strane JDPL??

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Pa jaz sem dobila povrat od ATGR pred par dana!

takodjer sam dobia povrat i razmisljam o dokupu jadroplova

Ja kupio jučer po 815 taman nakon uzvješća kad se zaletilo prema .I sad gledam ovih 777kn i mislim kako sam napravio glupost.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

15 November 2007

Baltic Dry Index (BDI) -57 10938
Spot Rates

BCI (Cape index) BPI (Panamax index) BSI (Supramax index)
INDEX 16256 +143 10639 -305 6724 -37

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ja kupio jučer po 815 taman nakon uzvješća kad se zaletilo prema .I sad gledam ovih 777kn i mislim kako sam napravio glupost.

Ja dokupio dnas po 780, teško da ce dosta niže, a bila je lijepa kolicina…[smiley2]

Kupnja Cijena
13 775,50
13 775,00
1 774,00
14 772,00
18 771,00

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


BUMBAR5: ” Ja kupio jučer po 815 taman nakon uzvješća kad se zaletilo prema .I sad gledam ovih 777kn i mislim kako sam napravio glupost. ” Ja dokupio dnas po 780, teško da ce dosta niže, a bila je lijepa kolicina…[smiley2]

Možda hoće.Tek ide završna predizborna tarapana , pa Dodik i Kosovo.Plus Jenkiji sa svojim trećerazrednim hipotekarnim kreditima……
Čini mi se bit’ će još dugo lijepih prilika za dokup.
Dabogda se prevario.

a baš sam želio jučer da sam fulao sa procjenom

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2007,11,15,brodari_izvjesca,98212.jl
evo jos jedne potvrde o dobrom poslovanju

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ja kupio jučer po 815 taman nakon uzvješća kad se zaletilo prema .I sad gledam ovih 777kn i mislim kako sam napravio glupost.

ja sam dokupio ATPL po 3600 prije 3Q,gle gdje je sad. Ne sekiram se, čekam 3Q 2008.,a onda bumo vidli kaj dalje [smiley2]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

New Report

Close