JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma sve je to kikiriki. Par sto komada +-. Ništa zabrinjavajuće ja ne vidim, pogotovo za sve koji su unutra dugoročno. S obzirom na letargiju tržišta, kada se vrati optimizam na burzu, IMHO će jadroplov 1 ići gore, naravno poput svih firmi koje imaju dobre rezultate, recimo Viro itd.

caccone:

HAHAHAHA
po ko zna koji put financijsko odlicno a cijena dionice u laganom padu…
Kao ATPL nedugo…
tog ima samo kod nas, tog ima samo kod nas
…………………….
[color=blue]BDI -44 , 10955[/color]

Sve ok, doci ce jdpl na 11xx kn pre NG, nek se samo iskrca Hypo do kraja, sretan mu put..[smiley2]


Znam, ja sam dokupljivao na 750 🙂 sad samo cekam
Mislim da se puno ljudi zamara se dnevnim promjenama, a tome ovdje nema mjesta
ovo je ulaganje u buducnost i tako ga treba prihvatiti i pogledati dionicu oko nove godine a posbno kad izadje izvještaj za 4Q

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Hypo se istresa(o) iz svih dionica iz kojih se mogu istresati, tj dovoljno likvidnih dionica, i vecinom iz HR… ne mogu se istresati iz onih dionica gdje ne mogu prodati dionicu, a da je ne sruse 10% i vise….

A zasto se HYPO istresa, to je opcepoznato [smiley2]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Meni to nije općepoznato, ljubazno molim za info zašto!


Hypo se istresa(o) iz svih dionica iz kojih se mogu istresati, tj dovoljno likvidnih dionica, i vecinom iz HR… ne mogu se istresati iz onih dionica gdje ne mogu prodati dionicu, a da je ne sruse 10% i vise….

A zasto se HYPO istresa, to je opcepoznato [smiley2]

ni meni nije općepoznato pa stoga molim lijepo podjelite info

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

vipy:

Hypo se istresa(o) iz svih dionica iz kojih se mogu istresati, tj dovoljno likvidnih dionica, i vecinom iz HR… ne mogu se istresati iz onih dionica gdje ne mogu prodati dionicu, a da je ne sruse 10% i vise….

A zasto se HYPO istresa, to je opcepoznato [smiley2]

jel se nesto pricalo da im ne cvatu ruze pa se micu dalje
kao da zbrajaju gubitke u zadnje
nek odu ja necu plakati

ni meni nije općepoznato pa stoga molim lijepo podjelite info

Postanite Eu-robovi

fali im cash-r-a, pogledajte malo isplate iz Hypo fondova u zadnje vrijeme…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Koliko se taj Hypo još može istresat na ovoj dionici.Odnosno koliko tog još imaju ?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

kad smo kod cash-r-a Jadroplov na kraju 3Q ima 188M kuna na računu (oko $37M). što radi brodarska firma s tim kešom? pa to im pokriva skoro cijele dugoročne obveze (203,6M Kn). recimo, mogu dobar dio toga vratiti, ali zašto? pa i ovako nisu nešto zaduženi. neće valjda čuvati novce na računu? a novi keš u ovakvo doba samo curi na račun.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


kad smo kod cash-r-a Jadroplov na kraju 3Q ima 188M kuna na računu (oko $37M). što radi brodarska firma s tim kešom? …………………………………..pa i ovako nisu nešto zaduženi. neće valjda čuvati novce na računu? a novi keš u ovakvo doba samo curi na račun.

Slutim odgovor.A Techman i neki s drugih foruma su ga već najavili……..

da? pa dobro, novi brod(ovi) su samo nagađanja, a s tim oprezno.
ali, sad se vidi razlika državne od privatne firme. privatnik bi valjda već prije par mjeseci stavio jajca na panj i digao još kredita i već imao brod ili dva više (po jeftinijoj cijeni) koji bi mlatili pare.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

a možda i kupe koji hotel … to je sad moderno [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close