JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupuje se budućnost a ne prošlost,cijena raste ili pada u očekivanju rezultata a kada oni izađu onda je gotovo

Sdada svaki cas spustaju cijenu sa par komada – evo 150 komada na 830 kn – opa, evo jos nize. [smiley9]
Prodaja
829,90 21
829,99 53
830,00 150
833,99 30

dodatnih 1400 komada na ukupnoj prodaji.

nije samo jdpl…pogledaj atpl i dlkv..ista stvar…dolaze nalozi na prodaju…

Čestitam cijenjenom Gospodinu koji je od mene kupio 1 dionicu s aska:

834,88 1 14:17:30

Mene će to koštat 70 kuna koliko je minimalna cijena transakcije u 1G, nadam se da će na toj jednoj dionici barem zaradit da mi plati piće!

Bože sačuvaj

treba kupovat…jer sta ce tek bit q4…[smiley2]

Kakvo je bilo stanje na trzistu bez jakog kupca na oko 480 nije bilo za ocekivati da ce brzo rasti bez obzira na fundamente.
Jesam se s tobom svadjao za MGMA.
Da, nevalja, cijena je 280 vi ste drukali na 400.
Da, kupuje se buducnost naravno, no JDPL je brodar koji posluje vani, znaci tu ne igra ono, domaca firma ap tranzicijska zemlja pa nudi veci rast. Sav prihod je vezan van pa to ne igra.
I treba se trziti kao peer grupa, vise od toga ne.
Da radi business u RH sa ekspanzijom da, ovako ne.
Ne, ATGR nije uracunat u cijenu. Na roadshowu se davala dobit od 50 mil. u prospektu, sad imaju 42, nisu fondovi glupi da su vjerovali tedeschiju na rijec.

Kako god hocete.
Imate izracunat NAV od JDPL i to je to, ako kazete da vrijedi vise, OK, vrijedi vise.
Kako kome.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


nije samo jdpl…pogledaj atpl i dlkv..ista stvar…dolaze nalozi na prodaju…

dolaze nalozi jer je to burza ako si skužio
netko kupuje a netko prodaje

Postanite Eu-robovi


sangoman: ” nije samo jdpl…pogledaj atpl i dlkv..ista stvar…dolaze nalozi na prodaju… ” dolaze nalozi jer je to burza ako si skužio netko kupuje a netko prodaje

ma samo sam htjeo reci da je to sve normalno…


sangoman: ” nije samo jdpl…pogledaj atpl i dlkv..ista stvar…dolaze nalozi na prodaju… ” dolaze nalozi jer je to burza ako si skužio netko kupuje a netko prodaje

ma da??, ali nije isto na kojoj razini, u kojem omjeru i s kojom namjerom, ovo je tipično, izvješće dobro, cijena dolje

Dobro jer se iz tog izvješća vidi koliki je NAV?

Krenulo do 837 pa hladjenje….[smiley6]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

ovo je ništa drugo nego rušenje cijene, ovako lupanje po bidu, uz sve pokazatelje

New Report

Close