JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo danas nije loše;

strvinar

Izgleda da je danas HPB kuoio i preostale dionice od Hypo. Nešto mi tu fino miriši[smiley2]


Izgleda da je danas HPB kuoio i preostale dionice od Hypo. Nešto mi tu fino miriši[smiley2]

I meni , već duže.
A što se izvještaja tiče , sumnjam da će bitno utjecati na cijenu odmah.
S vremenom će sve doći na svoje.Uvijek dođe.
Za smanjenje stresa , pogledajte rasprave na ovoj temi prije 6 mjeseci (nakon izlaska FI 1.Q).Ista muka , iste brige.Samo , onda je cijena bila oko 500 i lamentiralo se do kuda može ići – 650 , 700.
Sad je cijena 800 (60 % za 6 mjeseci !)i mnogi su u depresiji što već nije 1.000 zato što se netko zločest iskrcava.
Ona ideja o pogađanju cijene za 6 mjeseci nije loša.Ne shvaćam samo one 2 decimale……..


ovaj put treba vjerovati.
svi pokazatelji su ok,naravno sve ovisi o raspoloženju velikih investitora.
inače, momenat nije neki pravi za ulaganje , ali treba biti optimist, dionica je prava , samo se vratiti malo unazad i pročitati već iznesene brojke ostalih kolega .
ako i ne skoči koliko smo očekivali, vrlo brzo će sve doći na svoje.
ovo nikako ne možemo uspoređivati sa ht-om, jer nema nikakve veze.


ma jasno je meni da nema nikakve veze s hatejcom al letargija je općenita
to mi je na pameti bilo
svi postovi na ovom forumu su iza mene tako da sam i relativno dobro sa situacijom i kompanijom upoznat upoznat

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

HT je iskristalizirao svoju dobit, nema velikih odstupanja. JDPL očekuje boom u 2008, a nadamo se i dalje.

Fundamentalno je ova dionica i više nego dobra.

jooooj kaak se nadam da sam fulao
vidim kupnja jača opako

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

Po dinamici transakcija se cini da Hypo nastavlja istresati svoje dionice. Jos par dana pa ce im valjda nestati ‘municije’.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Po dinamici transakcija se cini da Hypo nastavlja istresati svoje dionice. Jos par dana pa ce im valjda nestati ‘municije’.[smiley9][smiley9][smiley9]

hehe , pa oni valjda misle da su kupili “JAROPLOV”[smiley1]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


leon swpr: ”
Po dinamici transakcija se cini da Hypo nastavlja istresati svoje
dionice. Jos par dana pa ce im valjda nestati
‘municije’.[smiley9][smiley9][smiley9]

hehe , pa oni valjda misle da su kupili “JAROPLOV”[smiley1]

jel to najpoznatija bosanska brodska kompanija ? JAROplov 🙂 ili jaranplov:)

Namjerno ga ruše došao je nalog 340 kom-810 kn

Imam fantomske dionice

………..”Far Eastern Handymaxes refuse to rebound, much to the ire of their owners, with rates still falling day by day, albeit holding well above the once exotic dollar per dwt. Scrap redel Black Sea is hot with 1980s ships, like the 1984 33,000 tonner “Nipha Naree” getting exactly two dollars per deadweight. The Mediterranean minerals and mid Atlantic grain trades hold plenty of promise for the Handies but, apart from pockets of positive forward sentiment, there are few new deals to support any kind of Handybulk rally. Both the BSI and the BHSI are losing points. The paper markets stay wobbly and uncertain as well. Much of the droopy behaviour is on the lack of strong Indian Ocean business, where holidays are being celebrated, and with iron ore spot prices now blasting through the US$ 200/t mark there is plenty of reason for Chinese buyers to hold off for as long as possible. The only Pacific business is on short rounds and these are few and far between. There are, however, strong indications of tightening tonnage via NoPac, brokers tell BMTI, which would give eastern Supramaxes a kick start. From the still slow USG come reports of a mid US$ 90,000s daily rate with redel Brazil on a modern 50,000 tonner.[/b]……………”

Ist-ov vršnjak dobiva 2$/DWT !
Teoretski , to bi značilo bar 40-45 K$/d za Ist.Toliko sad zarađuju dvostruko veći brodovi iz flote.

Ide li izvješće danas ili sutra?Hvala

Imam fantomske dionice

New Report

Close