JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Točnije, evo našao sam podatak da je 31. listopada prošlo 17.699 komada. Smatram da je tom prilikom i HYPO nepovratno napustio JDPL i to ne samo “top 10” nego i sasvim.

HYPO mnogo toga prodaje po nerazumno niskim cijenama, kaj je razlog toga, ne bi znao, ali tu se jim svarno nije trebalo tolko žuriti…[smiley1]

JDPL:

PPS=805
EPS=39,32
P/E=20,47
P/BV=1,92
MCap=1129305060

Dok čekamo izvješće prilažem izvješće I-IX Dryships na koje sam nabasao na nekoj od stranica.
Mislim da je pravi zlatni rudnik za nas koji nismo iz branše (npr prosječni TCE , operativni troškovi po brodu , objašnjenje EBIT kategorija , odnos porasta prihoda i dobiti i – iznad svega : “current employment profile” – nešto što nam kod JDPL jako nedostaje).

malo OT
E ovo ja zovem izvješćem, što po rezultatima što po preglednosti podataka koji su navedeni.
Kad pročitaš nešto ovakvo stvarno možeš biti siguran u poduzeće.

..ove naše .xls tablice su koma

Inteligencija dolazi u raznim oblicima

nikako da se riješimo velikih prodavatelja [smiley6]

svaki dan malo gore, malo dolje pa tako i danas


Točnije, evo našao sam podatak da je 31. listopada prošlo 17.699 komada. Smatram da je tom prilikom i HYPO nepovratno napustio JDPL i to ne samo “top 10” nego i sasvim.

U Utorak ujutro su jos imali 9331 komad (to je broj dionica u portfelju, a ne prodatih) i sa tom brojkom su pali ispod Top10. Koliko su ih prodali od tada do danas, to ne znam, ali vjerujem da imaju jos 6-7000 jer od tada prometi i nisu bili bas nesto veliki.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

nema brige jer sve kad-tad dodje na svoje pa ćemo tako i mi [smiley2]

da li netko zna kada će napokon FI na vidjelo?

@messi
Prošle godine je FI za 3Q izašlo 15.studenoga. Očekivanja su mi ovaj tjedan.

tony:

Točnije, evo našao sam podatak da je 31. listopada prošlo 17.699 komada. Smatram da je tom prilikom i HYPO nepovratno napustio JDPL i to ne samo “top 10″ nego i sasvim.

U Utorak ujutro su jos imali 9331 komad (to je broj dionica u portfelju, a ne prodatih) i sa tom brojkom su pali ispod Top10. Koliko su ih prodali od tada do danas, to ne znam, ali vjerujem da imaju jos 6-7000 jer od tada prometi i nisu bili bas nesto veliki.[smiley9][smiley9][smiley9]

Imas pravo Leone, malo sam se preracunao … moguce da imaju jos 6-7 mio HRK (po ovoj cijeni) za istovarit….

Dajte da od HYPO-a još ovo malo pokupimo pa smo mirni, uništili su 50% dionica na burzi zato što ih je kupila prava banka i vidjela stvarnu bilancu, pa sad sve živo raspodaju nebi li se spasili …

tony:

Točnije, evo našao sam podatak da je 31. listopada prošlo 17.699 komada. Smatram da je tom prilikom i HYPO nepovratno napustio JDPL i to ne samo “top 10″ nego i sasvim.

U Utorak ujutro su jos imali 9331 komad (to je broj dionica u portfelju, a ne prodatih) i sa tom brojkom su pali ispod Top10. Koliko su ih prodali od tada do danas, to ne znam, ali vjerujem da imaju jos 6-7000 jer od tada prometi i nisu bili bas nesto veliki.[smiley9][smiley9][smiley9]

treba računati T+3 dana dok se unesu promjene, tako da po svemu ispada da se ta promjena dogodila upravo 31. 10. kako sam gore i napisao.
Za potvrdu toga evo i stanje JDPL od ta dva dana

New Report

Close