JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajmo ljudi danas probiti zastavu, pa nam sljedi rast od 300,00 kn … po TA

I love the Smell of Profits in the Morning

Derbyshire, izgleda da si bio u pravu. Inače kad češ napraviti onu analizu???

eh kak je lijepo krenulo i odmah ovi dušebrižnici sa nalozima od par sto komada na prodaji[smiley9]

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

eh kak je lijepo krenulo i odmah ovi dušebrižnici sa nalozima od par sto komada na prodaji[smiley9]

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

Da nabacili su parsto komada na prodaju:[smiley1]
Najbolje ponude [ JDPL-R-A ] Kupnja Cijena
30 816,00
21 811,00
30 810,00
13 805,05
60 805,04
Cijena Prodaja
827,96 45
827,97 100
827,98 50
828,00 20
835,00 100

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


eh kak je lijepo krenulo i odmah ovi dušebrižnici sa nalozima od par sto komada na prodaji[smiley9]

ha ha pa to je super , oni se ‘brinu’ o našim dušama, pa dobro ima li koja dionica gdje nema tih koji se brinu o dušama ?

Nema probijanja zastavice danas prijeće ići još jedan odbijanac prema dolje pa kada se vrati prema gore onda će probiti

SAM PROTIV SVIH

Jel ima neko objašnjenje za današnji tijek trgovanja Jadroplova??

Moje pojasnjenje bi bilo da se vec u dosta navrata cijena pusta gore a onda zatrpava nalozima na prodaju sto ruse cijenu dole…ne cini mi se sve to slucajno…

No pain no Game

danas nema većih naloga na prodaji, sve sitnije. Hypo izišao, pa možda malo i odahnemo od pritiska s prodaje

Današnji BDI ponovno up.10674 (+69)


Nema probijanja zastavice danas prijeće ići još jedan odbijanac prema dolje pa kada se vrati prema gore onda će probiti

evo ja baš gledam na PG — današnja najviša cijena je skoro dodirnula gornju liniju zastave … normalno današnja svijeća se još formira ….

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close