JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

primus:

Prodaja se gadno podebljava i tiska cijenu dole. E da su nam sad oni prometi od srijede a ovako kupnja izgleda mršavo.

Koristi se trenutna situacija na marketu pa se skuplja kolko se jeftino može, ne bi se iznenadio da se još pojaca prodaja, fiktivna naravno…Kad ova panika prestane, idemo preko 800… Tako jeftin JDPL , a ja bez kune…[smiley3][smiley1]

idemo mi u društvo 4 brojkice – samo strpljivo i bez panike – ne mora to odmah sutra ali vrlo brzo svakako ![smiley2]
uostalom pa kolega je lijepo prikazao vrijednost JDPL-a pa dok to polako prokalkuliraju svi i pomalo ova groznica se stiša… opla ni 1500 neće biti previše !
[smiley2]

optimist:

primus: ” Prodaja se gadno podebljava i tiska cijenu dole. E da su nam sad oni prometi od srijede a ovako kupnja izgleda mršavo. ” Koristi se trenutna situacija na marketu pa se skuplja kolko se jeftino može, ne bi se iznenadio da se još pojaca prodaja, fiktivna naravno…Kad ova panika prestane, idemo preko 800… Tako jeftin JDPL , a ja bez kune…[smiley3][smiley1]

Nazivati sebe Optimistom uz ovako pesimistične izjave…..Vrijednost flote raste , vozarine stabilno visoke , prihodi neovisni o izborima , dolazi privatizacija……………


uša čoek po 820 pa ga depra malo pere…..NHF,[smiley2]

ŠPANCIR:

optimist:

primus: ” Prodaja se gadno podebljava i tiska cijenu dole. E da su nam sad oni prometi od srijede a ovako kupnja izgleda mršavo. ” Koristi se trenutna situacija na marketu pa se skuplja kolko se jeftino može, ne bi se iznenadio da se još pojaca prodaja, fiktivna naravno…Kad ova panika prestane, idemo preko 800… Tako jeftin JDPL , a ja bez kune…[smiley3][smiley1]

Nazivati sebe Optimistom uz ovako pesimistične izjave…..Vrijednost flote raste , vozarine stabilno visoke , prihodi neovisni o izborima , dolazi privatizacija……………

uša čoek po 820 pa ga depra malo pere…..NHF,[smiley2]

Samo sam citirao primusa, ja znam koja je fer vrijednost JDPL i nema ni sjenke pesimizma u mojim postovima, samo sam malo tužan, kaj sam bez keša… Inace za koji tjedan ove cijene ce biti smiješne… Pozdrav svim imateljima JDPL i mirno more…[smiley2][smiley2]

Nazivati sebe Optimistom uz ovako pesimistične izjave…..Vrijednost flote raste , vozarine stabilno visoke , prihodi neovisni o izborima , dolazi privatizacija……………

uša čoek po 820 pa ga depra malo pere…..NHF,

Da. Ja također ušao po toj cijeni, i nije mi ugodno za gledati sve ovo. Kao niti ATPL, trenutno i građevinare


… Inace za koji tjedan ove cijene ce biti smiješne… .[smiley2][smiley2]

E , ovo je već bliže realnosti !

uh uspio sam i ja nadokupit uz naravni opet liparenje jer to je moj stil[smiley2].Da i ja sam usao na 820kn al sad uz dokup na 770 i 1 lipu[smiley1] je taj prosjek ipak pao ispod 800kn(795kn).U vecini sam sve obavio,imam za jos po 1 dokup Vira i JDPL-a ak poleti jos vise dolje i onda sto nam bude[smiley6]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


uh uspio sam i ja nadokupit uz naravni opet liparenje jer to je moj stil[smiley2].Da i ja sam usao na 820kn al sad uz dokup na 770 i 1 lipu[smiley1] je taj prosjek ipak pao ispod 800kn(795kn).U vecini sam sve obavio,imam za jos po 1 dokup Vira i JDPL-a ak poleti jos vise dolje i onda sto nam bude[smiley6]

Ah šta za reči. Čestitam svima koji su mogli iskoristiti ovonastalu situaciju [smiley2]

Vaš link

Evo i analitičara.
Kad ih pročitam , sve više cijenim napise na ovoj temi na forumu.


Vaš link Evo i analitičara. Kad ih pročitam , sve više cijenim napise na ovoj temi na forumu.

Po meni je ovo toliko lose (vecina) napisano da je strasno… Znanje 0 points…. Bolje da si nadju nekoga tko zna napisati dvije ciste,,,,,,,

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


ŠPANCIR: ” Vaš link Evo i analitičara. Kad ih pročitam , sve više cijenim napise na ovoj temi na forumu. ” Po meni je ovo toliko lose (vecina) napisano da je strasno… Znanje 0 points…. Bolje da si nadju nekoga tko zna napisati dvije ciste,,,,,,,

Obično samo recikliraju svoje šablone : ROE , ROCE , EBIT , Quick Ratio………
Podsjećaju na likovne kritičare kod govora prilikom otvorenja izložbi : template je praktično isti , a samo se ubaci ime autora i koji aktualni detalj.

Ne’š market makera !

Zašto cijena pada?
U donjoj lijevoj strani skladišta broj 4 motornog broda “Pride” su otkrili da se nakotilo više nego očekivano parcova (u mom frizeraju barataju s brojevima od čak 7.000 glodavaca!?) što je uzrokovalo da se je brod nakrivio 2,35 stupnja extra u lijevo i tako je plovio 14 milja dok siroče navigator nije odreagirao i ispravio “Pride” na željenu putanju. To skretanje s puta je uzrokovalo dodatnu potrošnju goriva i izvanredan trošak od 12.543$ koji ide na teret Jadroplova. K tome treba uzeti u obzir trošak dezinfekcije i deratizacije (mene su 3 štakora u podrumu koštali 600kn pa vi računajte).

Izvanredna konferencija za štampu se očekuje sutra kad završi Nova-lova na, jel, Novoj TV (naime, Papić je ovisnik o emisiji, i tvrdi da će zvati sve dok ne dobije vezu; sve naravno na telefonski trošak JDPLa). Očekuje se živi, ali pretučeni primjerak parcova za kojeg se sumnja da je otac većine ovih 7k.

Eto zašto je dionica pala. A bolje me ne pitajte zašto je pala ATPL.

All shipping lanes lead to China.

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Svaka čast, post godine!

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close