JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ŠPANCIR:

Ima li tko pri ruci današnji BHSI ?

Ne zaboravimo da je to najbitniji pokazatelj za JDPL.

evo malo sa zakašnjenjem..

Vaš link


POGLEDAJ MALO GORE,VEĆ JE OBJAVLJEN

2 i 2 su 4,samo nekad prije,a nekad kasnije

Imate novogradnje na LPLH

2 i 2 su 4,samo nekad prije,a nekad kasnije

Kolega Basil, mislim da Vas je već kolega Techman upozorio da stavljate previše postova i zagušujete temu. Vidim da su namjere OK, da stavljate konkretne i detaljne informacije o stanju na svjetskom tržištu brodarstva, ali mislim da ste pretjerali. Ohladite malo.Tema JDPL pretvorila se u copy paste sa svjetskih internetskih stranica o stanju Dry cargo brodova što je svakako važno ali ne i jedino što utječe na cijenu ove dionice. Pozdrav NHF

Koja šansa za ući u JDPL,blago vama koji ste ušli po 780-790

Admiral

Od sada inf na LPLH forumu.Ok?

2 i 2 su 4,samo nekad prije,a nekad kasnije


Kolega Basil, mislim da Vas je već kolega Techman upozorio da stavljate previše postova i zagušujete temu. Vidim da su namjere OK, da stavljate konkretne i detaljne informacije o stanju na svjetskom tržištu brodarstva, ali mislim da ste pretjerali. Ohladite malo.Tema JDPL pretvorila se u copy paste sa svjetskih internetskih stranica o stanju Dry cargo brodova što je svakako važno ali ne i jedino što utječe na cijenu ove dionice. Pozdrav NHF

Basilu molim ne pakovati !
Svatko od nas ima svoj stil i bit’ će vrlo teško postići nekakav jedinstveni način izlaganja informacija.
Bitno je da su informacije pravodobne i relevantne – svatko će ionako od njih uzeti ono što smatra važnim , a ostatak odbaciti.
U svakom slučaju ovo je puno bolje nego forumske teme pune navijanja tipa : “ide gore sigurno…….izlazim iz ove dionice………Upravu treba u zatvor……..” i sl.
NHF , too.

Novogradnje 10-2007

2 i 2 su 4,samo nekad prije,a nekad kasnije

Baš me zanima posjećenost ovoga na LPLH i JDPL……….

2 i 2 su 4,samo nekad prije,a nekad kasnije

topik se definitivno razvodnio. svaka čast copy/paste informacijama no kad bi bile popraćene nekim komentarom onda bi možda i poticale na raspravu.

ja očekujem još jedan ili dva iskrcaja/ukrcaja od par tisuća kom


Baš me zanima posjećenost ovoga na LPLH i JDPL……….

Objavljeno pola sata kasnije a veća “gledanost”

2 i 2 su 4,samo nekad prije,a nekad kasnije

Zanimljivo stanje na JDPL, kupnja sve više jača.

K-P

And God says let there be light and be light, and it was good...

New Report

Close