JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Cit. Derbyshire Kolega, niste polozili, malo ponovite gradivo, napravite re-kalkulaciju pa se cujemo na slijedecem postu.

Hvala. Učinio traženo i na temelju toga žurim nekako stvoriti cash za sutra…….

zahvaljujući atl.gr. možemo jeftino u dokup – kao i Vi kolega, sutra se nadam još povoljnijem dokupu…[smiley2]


Mislim, da je došlo do nesporazuma, koji i nije potreban. Odlucio sam napraviti i po koji TA za forumaše i napravio ga. Ja sam razumio tvoj komentar kao ciničan ili kao da ne kužiš TA i možda sam i sam pretjerao sa oznakom tvoje nestrpljivosti. Nisam očekivao od tebe, da se opravdavaš ali ja se tebi iskreno. Odzdrav i tebi. ps. Hvala na opomeni glede mog pravopisa ali imam i opravdanje i za to.

Imas PM. Popusimo lulu mira! To je bila vise saljiva dosjetka o TA i nasem ludom trzistu, a vjerujem da su se i ostali zeljeli malo nasaliti (fazan)… no ispala je neka gorcina, nepotrebno.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


eto dogodilo se mojih 770 kn,nadam se da je kolega Hogar ušao..ja nisam htjeo kvariti prosjek.Ljudi očito predstoji tjedan jeftinih dokupa.pozdrav. Više ni ne volim IPO-e,kao na toboganu,gore dole,gore dole,strava

Hvala kolega ja sam podebljao po 770 ali jučer [smiley2]

Hogar vozi Volvo

JADROPLOV D. D./REDOVNA JDPL-R-A 22.10.2007

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 42.200 2,58 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 36.271 -840 2,22 Skrb. račun
6. FLORIČIĆ KRISTIJAN 22.763 1,39 Osnovni račun
7. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 16.890 1,03 Skrb. račun
8. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 12.039 -315 0,74 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 10.310 0,63 -100 Skrb. račun

10. JADROPLOV D. D. 10.011 0,61 Osnovni račun
Ukupno: 81,88

zasto je ovaj skrb. od Splitske tak puno izasao,jel ko zna ciji je

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


zasto je ovaj skrb. od Splitske tak puno izasao,jel ko zna ciji je

Ne bi vjerovao, ali ima veze s tvojim nickom!
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

netko cca 7000kom pokupio…dozda dogovoreno?

Vrlo dobro otvaranje danas[smiley2]
Sa aska poskidano u minuti par milona na 775[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Vrlo dobro otvaranje danas[smiley2] Sa aska poskidano u minuti par milona na 775[smiley2]

To sigurno mali kupuju
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Pa kod oni najbolje znaju kad treba kupiti.
Vrlo slična situacija kao na 650-670 kn.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

ima netko ukupni omjer k/p nakon ovih milijuna prometa??

No pain no Game

Evo nam vijesti iz Kine:

Ovogodišnji rast kineskog BDP-a 11,5 posto
PEKING Kina bi ove godine mogla imati gospodarski rast od 11,5 posto uz inflaciju od 4,3 posto, izjavio je Wang Xiaoguang, ekonomist kineske Nacionalne razvojne komisije (NDRC). Trgovinski suficit kretat će se oko 257 milijardi dolara što je posljedica 24 postotnog rasta izvoza, dok će uvoz biti uvećan za 4 posto, kaže Xiaoguang.

A ovo je vjerojatno razlog zašto smo jučer malo potonuli:

AP
Sector Glance: Drybulk Shippers Fall
Monday October 22, 4:35 pm ET
Shares of Drybulk Shippers Finish Mostly Lower on Profit Taking, Lower Broader Markets

NEW YORK (AP) — Shares of drybulk shippers mostly fell Monday as profit taking and slightly lower broader markets overshadowed a key shipping index hitting yet another all-time high.
The Baltic Dry Index, which covers drybulk shipping rates and is managed by the Baltic Exchange in London, rose 55 points Monday to close at a new all-time high of 10,853.

The index measures rates on 40 shipping routes on a time charter and voyage basis.

Although drybulk rates were somewhat muted last week, Dahlman Rise & Co. analyst Omar Notka said there are no immediate changes forecast in the booming market. Notka said rising steel prices should drive a new surge of momentum in the drybulk market over the next few weeks. Tightening Chinese iron ore inventory should also push the market up in the near term, he said.

Also Monday, Danaos Corp. said it ordered five new container ships for $830 million, bringing its fleet to 32. The vessels are set for delivery from January to August 2011.

Here’s how some drybulk shippers fared Tuesday:

DryShips Inc. rose $4.59, or 4 percent, to close at $119.52

Danaos Corp. fell 30 cents to $35.14

Eagle Bulk Shipping Inc. slipped 20 cents to finish at $29.82

Euroseas Ltd. fell 15 cents to $19.42

Quintana Maritime dipped 21 cents to $26.92

Diana Shipping Inc. fell 90 cents, or 2.4 percent, to $36.52

Navios Maritime Holdings Inc. edged up 4 cents to $15.75

TBS International Ltd. fell $4.04, or 6.2 percent, to $61.52

Hogar vozi Volvo


Vrlo dobro otvaranje danas[smiley2] Sa aska poskidano u minuti par milona na 775[smiley2]

Taman kad skupljam lovu za dokup.
Možda stignem.

New Report

Close