JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ICAP HYDE SUPRAMAX INDEX 10412 (+8)

Monday 22 October 2007

19/10/07 18/10/07
ROUTE $ $
1 Black Sea to Far East 65,500 65,250
2 US Gulf to NCSA/Skaw-Passero 95,000 95,000
3 Far East to Atlantic 71,000 71,000
4 Australia/India (Pac round) 71,000 71,000
Average 4TCs 75,625 75,563

Index basis: 50-52,000 dwt bulk carrier, maximum 10 years old, 25t cranes with grabs, 14k on 30t ifo no diesel at sea

2 i 2 su 4,samo nekad prije,a nekad kasnije

Ljudi nema razloga panici. Upravo sam se priklucio i vidim crvenilo. Narocito me cudi ATPL. Ocekivao sam blagi rast zbog isporuke novog broda.Sad cu nesto tamo stavit sta mozda nisam planirao. Nadam se da ne kasnim.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Adler:

sakai: ” valjda ce sutra ta TA proraditi… kad vec danas nije[smiley8] ” Izgleda, da ima i nestrpljivih tipova ovdje, koji ne razumiju značenje TA. Pozdrav.

uf uf, sto smo osjetljivi…polovicno si u pravu. Ne razumijem TA uopce, koncentriran sam na FA. Nisam mislio nista lose s time, nego to je bilo onako, komentar danasnjeg “pada” JDPL….

Evo, ti si slab sa pravopisom, pa sto? Nisam te isao ispravljati…

A da sam nestrpljiv, nisam. No zasto bi se ja tebi trebao opravdavati?

Odzdrav

Adler:

sakai: ” valjda ce sutra ta TA proraditi… kad vec danas nije[smiley8] ” Izgleda, da ima i nestrpljivih tipova ovdje, koji ne razumiju značenje TA. Pozdrav.

uf uf, sto smo osjetljivi…polovicno si u pravu. Ne razumijem TA uopce, koncentriran sam na FA. Nisam mislio nista lose s time, nego to je bilo onako, komentar danasnjeg “pada” JDPL….

Evo, ti si slab sa pravopisom, pa sto? Nisam te isao ispravljati…

A da sam nestrpljiv, nisam. No zasto bi se ja tebi trebao opravdavati?

Odzdrav

Mislim, da je došlo do nesporazuma, koji i nije potreban.

Odlucio sam napraviti i po koji TA za forumaše i napravio ga. Ja sam razumio tvoj komentar kao ciničan ili kao da ne kužiš TA i možda sam i sam pretjerao sa oznakom tvoje nestrpljivosti.

Nisam očekivao od tebe, da se opravdavaš ali ja se tebi iskreno.

Odzdrav i tebi.

ps. Hvala na opomeni glede mog pravopisa ali imam i opravdanje i za to.

Nema paničarenja. Inače Adlerova analiza je kvalitetna, što više ovakvih analiza to bolje.

BRISANO


Hogar: ” dakladd: ” Poštovanje,evo moje višenje stvari,korekcija do cca 770-780,pa gore na 900,pozdrav ” Ovdje TA ne pomaže previše a sitnju korekciju smo upravo odradili jer rast kakav se dešavao zadnjih tjedana nije bio održiv na duge staze. Volio bih tih 770 vidjeti u svom portfelju.” Hogare, drž’ se ti revalorizacije brodova i izgradnje panamskog kanala, a TA ostavi nekima koji to znaju. Evo, uz vas kolege koji se razumijete u brodsku problematiku, javio se i kolega koji se razumije u TA. Ovo je najjača tema na forumu. [smiley2]

Lijepo, kolega, nema šta. Samo vi slijepo vjerujte TA na JDPL pa ćete daleko stići tj. potonuti a revalorizaciju i panamski bih ipak ostavio kolegama koji su u tome stručniji od mene.

Hogar vozi Volvo

Šta so pirati oteli koji brod???[smiley6]


fazan: ” Hogar: ” dakladd: ” Poštovanje,evo moje višenje stvari,korekcija do cca 770-780,pa gore na 900,pozdrav ” Ovdje TA ne pomaže previše a sitnju korekciju smo upravo odradili jer rast kakav se dešavao zadnjih tjedana nije bio održiv na duge staze. Volio bih tih 770 vidjeti u svom portfelju.” Hogare, drž’ se ti revalorizacije brodova i izgradnje panamskog kanala, a TA ostavi nekima koji to znaju. Evo, uz vas kolege koji se razumijete u brodsku problematiku, javio se i kolega koji se razumije u TA. Ovo je najjača tema na forumu. [smiley2] ” Lijepo, kolega, nema šta. Samo vi slijepo vjerujte TA na JDPL pa ćete daleko stići tj. potonuti a revalorizaciju i panamski bih ipak ostavio kolegama koji su u tome stručniji od mene.

Ne bih s vama u polemiku, nije potrebno.

I love the Smell of Profits in the Morning

dok mi raspravljamo …

770,00 761 14:01:51
770,00 326 14:01:46
770,00 674 14:01:46
770,00 826 14:01:42

I love the Smell of Profits in the Morning

Evo usuglasimo se na 50% retracementa pomocu TA, korekcije do 770 kako kaze Hogar i potpore vecih naloga na 770 i zaklucimo da ispod nece ici…[smiley1]

malo me ipak brine IPO Atlantica, moglo bi se odraziti na cijenu

Hogar vozi Volvo

ja bas pokusavam na 770,03 da me poklopi da smanjim ulaz.Al nece da poberu[smiley16]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close