JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jos neznamo tko je kupio: Custodia Hellas (25000dwt) i Grain tradera (30000dwt)??

Ako si u brodarima onda prati sve topice. Na jednom je stavljeno.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

koja panika …pa sjetite se kad je bila ccc 570kn..padala je do 470kn…i gledajte gdje je sad…prema tome ne panicarite..pa nemoze uvijek rast…[smiley7]

JADROPLOV D. D./REDOVNA JDPL-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 42.200 2,58 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 37.111 2,27 Skrb. račun
6. FLORIČIĆ KRISTIJAN 22.763 1,39 Osnovni račun
7. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 16.890 1,03 Skrb. račun
8. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 12.354 0,75 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 10.410 0,64 Skrb. račun
10. JADROPLOV D. D. 10.011 0,61 Osnovni račun
Ukupno: 81,96

ispao iz prvih 10 HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 10.347 0,63 Skrb. račun

cekaj malo jel to Jadroplov kupuje svoje dionice u trezor ili se samo ovaj skrb. istresao danas i ciji bi to mogao biti

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Derbyshire: ” ” Kolege, jeste vi sigurni da je book 1183? Dajte to još jedanput izračunajte ali malo sporije ” Trenutni NAV je toliko. A ako realno revaloriziraju vrijednost flote i book će biti toliki. Postao san nedavno kalkulaciju…i dobio žuti karton. Probaj sam. Kreni od vrijednosti flote[smiley2] – 345 mil. dolara. Ostalo je lako izračunati.
Kolega, ne da ste ga pretjerali, nego ste ga pretjerali
[/quote]
Kolega, Trogir je kupljen u veljači godine gospodnje 2007 za 32,66 misl usd. Vrijednost broda u travnju bila je 45 mil, u lipnju 54 mil, u kolovozu 65 mil, sada je 71 usd, a revalorizacija je u prosincu. Ti procjeni koliko će vrijediti tada. Ista kalkulacija vrijedi i za Mosor. Ostale procjeni sam. Ako zapneš javi se.
Nije mi jasna samo jedna stvar, dali nisi dokupio dovoljno ili barataš krivim podacima? Koja ti je misao vodilja.
Brojke koje sam iznio su tržišne, koje mogu biti korigirane ukoliko ima neka mana broda, a koliko ja znam nema.
Molim forumaše iz struke da prokomentiraju vrijednost flote.


I moj glas da #21 odmodeliraju

I moj, tako mu vikinškog piva i brodarske tradicije!

Hogar vozi Volvo


cekaj malo jel to Jadroplov kupuje svoje dionice u trezor ili se samo ovaj skrb. istresao danas i ciji bi to mogao biti

hypo se istresa i ispao iz top10….

DOKUP!


Principe: ” Techman: ” Slazem se i vodni se. Toknezov je gotovo nestao iako sam siguran da nas gleda iz prikrajka, Hogar reducirao, Strawinski pise i crta grafove sve manje….. ” možda su svi izašli [smiley2] ” možda i jesu al jedno je sigurno znaju dionicu ko svoj džep

Molim vas da se niti u ludilu ne šalite sa ovakvim stvarima. Pa bulk dionice su za unuke!

Hogar vozi Volvo


za ugodan vikend uz… K/P ![smiley2]

A sto tu kao pozadina radi slika Hanauma baya (pokraj Honolulua-Oahu HI)?[smiley2]
Jesi li bio tamo?

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Poštovanje,evo moje višenje stvari,korekcija do cca 770-780,pa gore na 900,pozdrav

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Ipak se nadam da korekcija, koja to i nije, neće potrajati…
Više je to preslagivanje…
BDI i dalje neumitno raste i vodi JDPL sve više i više…

evo me!


Ipak se nadam da korekcija, koja to i nije, neće potrajati… Više je to preslagivanje… BDI i dalje neumitno raste i vodi JDPL sve više i više…

slažem se 😉

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

” Molim vas da se niti u ludilu ne šalite sa ovakvim stvarima. Pa bulk dionice su za unuke!
[/quote]

svaka čast

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close