JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

aaaaaaaaaa ne mogu dokupiti je je PBZ komplet pao[smiley9][smiley5][smiley16].A ulaz mi je bio 820kn i to sa 10%,ostavio rezerve bas zbog dokupa i smanjim ulaz do nekih 25% od portfelja.[smiley3]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

jos neznamo tko je kupio:
Custodia Hellas (25000dwt) i Grain tradera (30000dwt)??


jos neznamo tko je kupio:
Custodia Hellas (25000dwt) i Grain tradera (30000dwt)??


jdpl?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

za ugodan vikend uz… K/P ![smiley2]


za ugodan vikend uz… K/P ![smiley2]

Dobra

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Dobra slika… al nije baš neka prognoza za vikend. Bar ne meteorološka[smiley2]

you think your special you do, i can see it in your eyes

mutno mi je sve

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Techman: ” Slazem se i vodni se. Toknezov je gotovo nestao iako sam siguran da nas gleda iz prikrajka, Hogar reducirao, Strawinski pise i crta grafove sve manje….. ” možda su svi izašli [smiley2]

možda i jesu al jedno je sigurno znaju dionicu ko svoj džep

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


3. Kud su krenuli s parama jeli netko pronašel bilo kakav trag?

jedan od većih razloga je i IPo Atlantic-a.
gledajući generalno , dionica je perspektivna , stabilan , nema razloga za pad, nego samo za rast.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ljudi prije mjesec dana smo bili na 500 kuna,di gori??korekcija?moguče.zašto ne.Sasvim normalno..oče iči ispod 800 kn?pa šta i da hoče.
Na 700?opet dobro.Sve normalno.
idemo polako,neka sve ide prirodnim tokom.Moramo čekati da se iskrcaju oni koji su ulazili po 200 300 kn,njima je zsigurno dosta 800 kn,kada se riješe svi koji misle izadji,samo je jedan pravac moguć.Dakako da i izvješče može opet dobro potegnuti,ako bude u skladu s očekivanjima.
pozdrav

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

problem je sto sam ja poceo stvarat portfelj i sto sam uletio na 820kn al nema straha samo dokup jer to mi bas nije kratkorocno za zabavu a i svega mi je 4,40% u portfelju tak da ima mjesta za dokup[smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Principe: ” Techman: ” Slazem se i vodni se. Toknezov je gotovo nestao iako sam siguran da nas gleda iz prikrajka, Hogar reducirao, Strawinski pise i crta grafove sve manje….. ” možda su svi izašli [smiley2] ” možda i jesu al jedno je sigurno znaju dionicu ko svoj džep

Urbi et orbi. Nisam izasao i ne planiram u blizoj buducnosti ako ne bude neka svjetska kataklizma. Moje pisanje ste vjerujem do sada dozivili kao objektivno i u dobroj vjeri. Dajem ponovo casnu pionirsku rjec da cu objaviti izlazak iz JDPL i ATPL. Nemojte se smijat jer ja sam zaista bio pionir sa crvenom maramom. A da je doslo dosta beskorisnih i neproduktivnih pisaca na ovaj topic je cinjenica. Oh kako sam bahat. Nazalost sa mandatom.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close