JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zvone101: ” ”A onda to automatski ispravlja i Basila. Koliko ono bijaše 1183 x 2.4…Nešto mi kalkulator štekasmiley2” mislio sam da ne govorim ali jučer sam jedva izdržao da ne kažem 3000 ali eto sada… a slažem se i sa 2839.2[smiley2] ” Kolege, jeste vi sigurni da je book 1183? Dajte to još jedanput izračunajte ali malo sporije

Zadnji book je 418 , zar ne ?
Ako misle na revalorizirani bilo bi dobro vidjeti računicu.


Ovih je dana za mene prevelika gužva na forumu. Očito trebaju opet doći neka crnija vremena da bi postovi ponovo postali konstruktivniji, koncizniji, analitičniji a ne puki copy – paste ili napamet pogađanje cijene za tjedan, mjesec ili godinu. Možda da uvedemo silenzio stampa od 10-16 pa to poluči rezultate. Evo ja ću prvi.

Kolega Hogar, već smo jučer kolega krpa i ja rekli na temi Atlantska da više nećemo pisati ni čitati između
10 i 16h jer je to počelo gubiti smisao.
Tako da vas razumijem

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

mislim da ljudi mješaju book i market adjusted NAV….

Moze komentar iskusnijih? Sto vam se cini u svezi ovog lupanja po Bid-u sa malim kolicinama, kao da netko drzi cijenu tu na 820 i polako skuplja? Pozdrav[smiley11]

Nisam do sada pratio JDPL, pa me zanima koliko su ažurni sa izdavanjem fi? Kada se može očekivati ovo fi?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

ja sam si danas jos malo dokupio…..
idalje smo podcijenjeni….
1000 je moj target…..ima li ko kakve komentare na moj target…[smiley8]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Doslo je previse drukera na ovu dionici

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

A sto ces, ja sam isto novi tu. Cim se neka dionica probudi ulaze spekulanti koji su zadovoljni sa 10%. Ja sam usao ali bar nisam zadovoljan ni sa 50%;)

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Slazem se i vodni se. Toknezov je gotovo nestao iako sam siguran da nas gleda iz prikrajka, Hogar reducirao, Strawinski pise i crta grafove sve manje…..

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Slazem se i vodni se. Toknezov je gotovo nestao iako sam siguran da nas gleda iz prikrajka, Hogar reducirao, Strawinski pise i crta grafove sve manje…..

možda su svi izašli [smiley2]

Ja sam tek ušao prije 2 dana. nadam se da neće još dole.

you think your special you do, i can see it in your eyes

takodjer zivim u toja nadi. i sumnjam da su svi izasli.

New Report

Close