JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nemoj se rugati ako neznaš

Ali su ih kupili po 60milj USD a onaj prodali za 35 – nije mi bas neki biznis,ha?

2 i 2 su 4,samo nekad prije,a nekad kasnije

Jedva sam pratio techmana i bosuna, a ovog Basila apsolutno ništa ne razumijem. Samo se nadam da ovo što piše ide u korist JDPL! [smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Jedva sam pratio techmana i bosuna, a ovog Basila apsolutno ništa ne razumijem. Samo se nadam da ovo što piše ide u korist JDPL! [smiley2][smiley2]

Haha – objavljujem ti zaključne cijene po kojima su brodovi iznajmljeni.Znači pogledaj flotu jadroplova i koje brodove imaju i tonažu i starost tih brodova i onda pogledaš koji se poklapaju sa Jadroplovovim po starosti i tonaži i onda ćeš znati otprilike koliko dolara dnevno mogu trenutno zaraditi Jadroplovovi brodovi,pod uvjetom da nisu zaključeni,tj.ugovorno vezani od ranije,a ja znam da dobar dio nije,računaj da brodovi jdpl-a imaju dnevni trošak (operativni + krediti) cca 10,000usd ,što znači ako zarade 50-60,000usd na dan da imaju čisto profita 40-50,000usd na da,pa puta 30 dana pa puta npr 5 brodova.Eto…..a to ti je i odgovor da li da kupiš ili prodaš

2 i 2 su 4,samo nekad prije,a nekad kasnije

e vi što prodajete zlatnu koku obratite pažnju na svjetske tokove !!!!!!!

Vaš link

[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General


Jedva sam pratio techmana i bosuna, a ovog Basila apsolutno ništa ne razumijem. Samo se nadam da ovo što piše ide u korist JDPL! [smiley2][smiley2]

Ma Basil je zakon. Još smijem kad se sitim onog posta o podmornici na putu oko svijeta. Što je je bio je u pravu u svibnju. Moj glas da ga odmoderiraju


Jedva sam pratio techmana i bosuna, a ovog Basila apsolutno ništa ne razumijem. Samo se nadam da ovo što piše ide u korist JDPL! [smiley2][smiley2]

Fazane dobar je i koristan samo bi trebao malo selektirati podatke. Ima nas vise koji citamo Fairplay i LL i ako bi poceli copy/paste sa digitalnog izdanja zagusili bi vas i natjerali da prodate brodarske dionice koje bi mi onda jeftino kupili[smiley2] Basil nastavi ali malo filtriraj.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

dobar je Basil. samo nakon zadnji put kad nam je bio tu smo čamili na 500 4 mjeseca. nećemo valjda opet (bez uvrede) [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


fazan: ” Jedva sam pratio techmana i bosuna, a ovog Basila apsolutno ništa ne razumijem. Samo se nadam da ovo što piše ide u korist JDPL! [smiley2][smiley2] ” Fazane dobar je i koristan samo bi trebao malo selektirati podatke. Ima nas vise koji citamo Fairplay i LL i ako bi poceli copy/paste sa digitalnog izdanja zagusili bi vas i natjerali da prodate brodarske dionice koje bi mi onda jeftino kupili[smiley2] Basil nastavi ali malo filtriraj.

Ako je to način da privremeno srušimo cijenu…..samo naprijed Basil

Više čitam nego što se uključujem u diskusiju, al’ dok je Vas koji dijelite info ne brinem se ja za svoje blago. [smiley11]

Istina više bih volio da se pomaci događaju u plus nego u minus, al’ zakoni tržišta su ti koji diktiraju cijenu.

Politics is for the present, but an equation is for eternity. Einstein

GERONIMO:

Nemoj se rugati ako neznaš

Ali su ih kupili po 60milj USD a onaj prodali za 35 – nije mi bas neki biznis,ha?

DA istina prodali staru ragu i kupili dva veća lipicanera i novija

SAM PROTIV SVIH


Basil: ” GERONIMO: ” Nemoj se rugati ako neznaš ” Ali su ih kupili po 60milj USD a onaj prodali za 35 – nije mi bas neki biznis,ha? ” DA istina prodali staru ragu i kupili dva veća lipicanera i novija

Ako je Trogir izgrađen 2001 stara raga onda ja ne znam ništa o shippingu. Po meni ovo je bila velika pogreška Uljanikovaca. Iako je lako nama sad pametovati….ovaj posao je dogovaran lani u ovo vrijeme kad je tržište bilo potpuno različito.


Basil: ” GERONIMO: ” Nemoj se rugati ako neznaš ” Ali su ih kupili po 60milj USD a onaj prodali za 35 – nije mi bas neki biznis,ha? ” DA istina prodali staru ragu i kupili dva veća lipicanera i novija

Brod 2001 godište ne može biti stara raga. Ta raga danas vrijedi preko 65 mil, dolara, a kupljena je za 35 mil. Dakle, stvar je jasna. A upravi Uljanik Plovidbe svaka čast jer su imali mu.. priznati svoju grešku i ponovo uložiti u dry sektor. Rage su možda brodovi 77, 78 godište…A Trogir ti je ka cura od 250 miseci…

New Report

Close