JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A što bih ja trebao reći? U petak zadao nalog na 110 komada po 720, čekao 30 minuta, nikakve reakcije od brokera, promijenio ga na 750, opet nikakve reakcije pola sata i u međuvremenu ode jdpl u blokadu. I tako je propao moj dokup, pa se moram zadovoljiti s mnogo manjom količinom koju sam prije kupio.

Svi razgovori se sluzbeno snimaju. Mogao si traziti obestecenje.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

budd:

A što bih ja trebao reći? U petak zadao nalog na 110 komada po 720, čekao 30 minuta, nikakve reakcije od brokera, promijenio ga na 750, opet nikakve reakcije pola sata i u međuvremenu ode jdpl u blokadu. I tako je propao moj dokup, pa se moram zadovoljiti s mnogo manjom količinom koju sam prije kupio.

Svi razgovori se sluzbeno snimaju. Mogao si traziti obestecenje.

Nije razgovor, već online nalog koji nije izvršen.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Meni je broker jednom napravio istu stvar i bio sam uvjeren da imam dionice, nakon 15 dana idem pobrati vrhnje, a ono NEMA DIONICA (rekao mi je na telefon da je nalog prosao), cijena zaheba 10 000 kn- promijenio brokera, nisam mu htio praviti problem kod njegovog poslodavca………. malo off topic-sorry……

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

ja sam strasno nezadovoljan na taj HT,skinuli su mi paket na pola,dugo nisam dobio lovu dionice rastu,jagma za brokerima dionice rastu,presao na investor nemogu staviti nalog na kupnju dionice rastu.Pa za sve je kriv HT i zbog njega sam vise izgubio nego na njemu dobio[smiley5].Cak i zadnjih pola sata trgovanja neko je iskrcavao JDPL na 830-835 i to sa par tisuca komada,i u to bi uletio ALI nisam mogao staviti nalog[smiley7]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Dobar dan JDPL na 850 kubikov…
Pozdrav kolegama!

evo me!


Mene jedino brine što pouzdano znam da ni jedna brokerska kuća ne valja.

Ovo je izjava godine,ni ZB brokeri nisu nesto a PBZ, POTPUNA KATASTROFA[smiley15][smiley13][smiley13]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Mene jedino brine što pouzdano znam da ni jedna brokerska kuća ne valja.

Da se vratimo na temu, dobro je dok je JDPL dobar

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

budd:

Mene jedino brine što pouzdano znam da ni jedna brokerska kuća ne valja.

Da se vratimo na temu, dobro je dok je JDPL dobar

JDPL me ne brine uopće. To će biti generator novca u nadolazećem periodu. Kakvi građevinari

Hell is Empty and all the Devils are Here

ljudi pa dokle ide ovaj jdpl ?

BlaBla


ljudi pa dokle ide ovaj jdpl ?

Momak, prati forum i na pitaj previše

Ljudi, jel ima koja dobra dusa ovdje da posta promjene u top 10? Znam, znam, lijen sam i tako to, al totalno sam rasturen na sve strane?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Pa, mislim da je komentar vise za Investor ali nemogu da vama ne zaplacem.
Nabrusim se i napunim municije te pripremim ulet za JDPL i nikako da mi prodje nalog, pola dana.nakon toga odustanem jer na telefonu nitko ne odgovara.Dali je netko imao slicnih problema od 10:00 pa do 14:00.

sta da radim sutra???


E moj prijatelju, PBZ Inverstor ti je samo marketinški trik koji sam i ja nažalost popušio, realizacija 0 bodova… danas sam 3 sata neprestano kliktao po tipki Otkaži da bih negdje iza 15h uspio stornirati jedan nalog… a zadavanje naloga je znanstvena fantastika… a da ne govorim koliko sam čekao na 0800 365 365 da bi mi se nakraju javila teta ljupkog glasa,ali mi nažalost nije mogla pomoći… samo me upuitla na PBZ broekre i njihov well-known telefon koji je nemoguće dobiti…

Korekcija je iza nas...tralalalala

New Report

Close