JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da su svi pročitali Hogarov poučak i dokupljuju.
Neka , neka.

Skoro blokada, bila bi steta jos cemo natuci milju do kraja dana

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

835,00 1200
840,00 543
842,00 100
856,00 276
884,00

Još i podebljano.
Netko pazi da ne odemo u blokadu.

da, netko je u shopingu

A ludilo, bit će nešto od Jadroplova, ja sam uspio ući na 795.

Današnji indexi:

BSIT $69196(+1220)
BHSIT $44219(+592)

I za one koji više vole u bodovima:

BDI 10756 (UP 61)
BCI 15463 (DOWN 14)
BPI 10975 (UP 62)
BSI 6618 (UP 117)
BHSI 3020 (UP 40)

Kao što sam nedavno pisao, Capesize index doživiti će malu korekciju, ali to neka nas ne brine. Jadroplov nema takve brodove. Najveći rast je upravo kod nama interesantnih indexa.
Ugodna sutrašnja ranojutarnja kupnja. Shipping najbolji shopping (čak i po 900 kuna)…

Pa, mislim da je komentar vise za Investor ali nemogu da vama ne zaplacem.
Nabrusim se i napunim municije te pripremim ulet za JDPL i nikako da mi prodje nalog, pola dana.nakon toga odustanem jer na telefonu nitko ne odgovara.Dali je netko imao slicnih problema od 10:00 pa do 14:00.

sta da radim sutra???


Pa, mislim da je komentar vise za Investor ali nemogu da vama ne zaplacem. Nabrusim se i napunim municije te pripremim ulet za JDPL i nikako da mi prodje nalog, pola dana.nakon toga odustanem jer na telefonu nitko ne odgovara.Dali je netko imao slicnih problema od 10:00 pa do 14:00. sta da radim sutra???

Ja imao blokadu sa mojim brokerom od 10-12. Investor dok ne prodju porodjajne brige koristim samo kao Mostich. Kolega imao isti problem kao i ti jutros.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Pa, mislim da je komentar vise za Investor ali nemogu da vama ne zaplacem.
Nabrusim se i napunim municije te pripremim ulet za JDPL i nikako da mi prodje nalog, pola dana.nakon toga odustanem jer na telefonu nitko ne odgovara.Dali je netko imao slicnih problema od 10:00 pa do 14:00.

sta da radim sutra???

ja isto ostavio nalog od 12h do 16h za kupovinu..
.. došao sam nakon posla doma i oko 17h vidio da nalog nije prošao. Šta ćemo sutra, ne znam? Mislim da ću zvat brokere od 8h ujutro i probat sve dogovoriti.
vjerujem da nas ima stvarno jaaako puno u istim g… [smiley13]

Inteligencija dolazi u raznim oblicima

isti problem kod investora,kad sam htio nisam mogao pa sam cekao do pred kraj kad je bio opet povoljan i pol sata pokusavanja stavljanja naloga i nista.I tada je dosao 16h i gotovo[smiley3]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

A što bih ja trebao reći? U petak zadao nalog na 110 komada po 720, čekao 30 minuta, nikakve reakcije od brokera, promijenio ga na 750, opet nikakve reakcije pola sata i u međuvremenu ode jdpl u blokadu. I tako je propao moj dokup, pa se moram zadovoljiti s mnogo manjom količinom koju sam prije kupio.

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close