JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ulazak na 500, a target 850.

Moje misljenje je da ne treba odredjivati target dok trziste diktira pozitivan tempo. U proslosti sam pravio greske i prerano izlazio; misleci da je npr 40-50% u 3-4 mjeseca odlicno. Moj target je trenutacno odredjen trenutkom trzista.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


pupovac: ” Ulazak na 500, a target 850. ” Moje misljenje je da ne treba odredjivati target dok trziste diktira pozitivan tempo. U proslosti sam pravio greske i prerano izlazio; misleci da je npr 40-50% u 3-4 mjeseca odlicno. Moj target je trenutacno odredjen trenutkom trzista.[smiley9][smiley9][smiley9]

ma to ti ja pricam
[smiley2][smiley2][smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Moj ulazak je bio 03.04.2006 godine, nekoliko dana nakon prvoaprilske šale Grka. Tog dana protrgovano je svega cca. 15.000 kn u 2 naloga.

Prema svim predviđanjima potraznja za prijevozom rasutih tereta nece sustici ponudu prije kraja 2009., stoga nemas razloga za brigu.

pupovac:

Ulazak na 500, a target 850.

Moje misljenje je da ne treba odredjivati target dok trziste diktira pozitivan tempo. U proslosti sam pravio greske i prerano izlazio; misleci da je npr 40-50% u 3-4 mjeseca odlicno. Moj target je trenutacno odredjen trenutkom trzista.[smiley9][smiley9][smiley9]

točno.
ne se opet previše zamarati prevelikim brojkama i analizama , one samo mogu detaljnije pomoći pri odabiru dionice da bi se dobio jedan kompletniji uvid , a ne samo kupovina na “feeling “.
dok dionica ide, držati je , ne se zamarati starom praksom …”zaradio sam 30-40% , dobro je, to treba sada prodati da ne bude kasno. kada ide, držati i ne ispuštati, jer se može puno više .
inače,što je najljepše , analitičari prognoziraju cijelu 2008. godinu godinom brodara, što predstavlja veselje za sve nas.
jdpl je dionica koja je već dobro narasla, ali koja može još dobro potegnuti.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Prosijek 472,69

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Moje misljenje je da ne treba odredjivati target dok trziste diktira pozitivan tempo. U proslosti sam pravio greske i prerano izlazio; misleci da je npr 40-50% u 3-4 mjeseca odlicno. Moj target je trenutacno odredjen trenutkom trzista.[smiley9][smiley9][smiley9]

Podrzavam pogotovo sta imamo redovno BDI na koga su JDPL i ATPL cvrsto vezani strukturom brodovlja.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

malo citanja

Bez značajnijeg ulaganja u obnovu flote nevidim boljitak za ovu firmu !
Kako se upravljanje firmom bez obzira tko je vlasnik nebi trebalo puno razlikovati , to bi Menađment kao i Nadzorni trebao pripremiti planove za obnovu flote !
Mogli bi učiti od ULPL , te obnovu izvršiti d o k a p i t a l i z a c i j o m ! Tu bi dobila država kao i drugi dioničari ![smiley2][smiley2]

Imam nešto JDPL, ulaz oko 560..zanima me ako bi netko od iskusnijih na području brodara mogao reći koliko još realno ima prostora za rast na JDPL?
Hvala.

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Imam nešto JDPL, ulaz oko 560..zanima me ako bi netko od iskusnijih na području brodara mogao reći koliko još realno ima prostora za rast na JDPL? Hvala.

Na zalost ne moze ali se svi nadamo jos dosta. U nadi je spas.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Bez značajnijeg ulaganja u obnovu flote nevidim boljitak za ovu firmu ! Kako se upravljanje firmom bez obzira tko je vlasnik nebi trebalo puno razlikovati , to bi Menađment kao i Nadzorni trebao pripremiti planove za obnovu flote ! Mogli bi učiti od ULPL , te obnovu izvršiti d o k a p i t a l i z a c i j o m ! Tu bi dobila država kao i drugi dioničari ![smiley2][smiley2]

Kad se spomene ULPL strah me se javiti jer Big Brother gleda i slusa. Mislim (sta ne znaci da sam u pravu) da dokapitalizacija po nominali nije realna opcija za JDPL jer uprava nema gomilu dionica kao uprava ULPL koja je naj veci dobitnik takvih dokapitalizacija.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close