JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A skupljam jos od 530 pa kad je pala na 480 jos prije 6 mjeseci i jucer dokupio, mozda zadnji put kako se cini.

A sta ce mo mi veterani sa uletom na 260? lako je kad si u bransi.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


blueman: ” A skupljam jos od 530 pa kad je pala na 480 jos prije 6 mjeseci i jucer dokupio, mozda zadnji put kako se cini. ” A sta ce mo mi veterani sa uletom na 260? lako je kad si u bransi.

Prvih par stotica na 200 [smiley2] (06/06), kasnije puno dokupljivanja [smiley2]


Techman: ” blueman: ” A skupljam jos od 530 pa kad je pala na 480 jos prije 6 mjeseci i jucer dokupio, mozda zadnji put kako se cini. ” A sta ce mo mi veterani sa uletom na 260? lako je kad si u bransi. ” Prvih par stotica na 200 [smiley2] (06/06), kasnije puno dokupljivanja [smiley2]

To je pravi bingo i strpljiv investitor.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ulazak na 500, a target 850.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Isplati li se jos kupovati plovidbe, nisam pametan, mada stalno rastu.
Ali do kada pitanje je sad[smiley7]

ulazak na 600, 635, i 691kn

target?
nema ga..
uz ovakav rast indexa,nebo je plafon, glupo bi se bilo ogranicavati brojkama.
pustimo ga da plovi, ali drzat cu narednih 6-12mj sigurno, bez obzira na cijenu[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

ulazak na 500 …. i ne prodajem dok su vozarine ovako visoke.. [smiley2]

jel bi mogo i jdpl uci u ZIF?

vidim da je na 3 mjestu HFP…

ulaz od 300, 220 do 280, dokupio malo na 512, prosjek 268.
Na ovoj dionici mi se potvrdilo da je bitno biti uporan. Nije bilo lako izdrzati vrijeme prodaje grckog paketa i gledat -33 %. Srecom sam u bransi pa sam znao da su cijene van pameti,ali sve jedno uvijek postoji pitanje koliko je uprava korumpirana i koliko ce novca izvuci preko raznih off shore racuna. U nadzorni odbor u kojem sijedi politicar i zastupa vlasnika (RH) a da o core bussinesu ne zna nista ne mogi imati visoko misljenje…. tako da je bilo puno razloga za izaci iz JDPL.
No kako bilo sad je dobro, i bez zelje za drukanjem mislim da cijena od 1000 kn do kraja godine nije pretjerana….
Pozdrav svima

Ja uletio na 290, malo prije Vilijevog izlaska. Malo me smrzlo gledati pad, ali s dokupom mi je prosjek 270. Vjerovao sam u Kineze i to me držalo.

prvi puta sam se pojavio na 645 i to simbolično – kao sad bi trebalo ipak malo i na JDPL a mislim i dalje ulaziti…


Isplati li se jos kupovati plovidbe, nisam pametan, mada stalno rastu. Ali do kada pitanje je sad[smiley7]

napravi FA…..jos uvijek se isplati

DOKUP!

New Report

Close