JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


šta kažete jeli ovo za izlazak ??

A tko ti brani da izađeš ?


brewer: ” Techman: ” ententinis: ” Danas je prodan 1983 Handysize 24 492 dwt brod hrvatskom kupcu. Možda Jadroplovu ” Mislim da je u pitanju Saraga i Sartia. ” Mislis Juraga? ” Tacno, Saraga je likar. Juraga ex direktor Sibenske plovidbe.

nije ga Juraga kupio. On jekupio veci brod, preko 30 000 dwt


Principe: ” šta kažete jeli ovo za izlazak ?? ” A tko ti brani da izađeš ?

hehee mogući daljnji rast [smiley2][smiley2]

Derbyshire,

Daj nabaci linkove za pratiti te indekse.

Hvala.


On jekupio veci brod, preko 30 000 dwt

Provjerit cu. Godine i tonaza odgovaraju mojoj informaciji.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Već neko vrijeme pratim Jadroplov, i odlučio sam ga kupiti čim dobijem povrat novca od HT-a. Jutros sam u 8:45 vidio da je stigao i prebacio ga na Investor. Kako sam se dogovorio s prijateljem da u 9 odemo neke poslove riješiti, nisam bio u 10h uz računalo da postavim nalog na kupnju. Kad sam stigao do računala u 11h umalo nisam proplakao 🙁 .

Nije to neka velika svota, ali opet 10% je 10%. Evo i sad bih uzeo koju dionicu, ali je onemogućeno zadavanje naloga na investoru pa čekam.

Uglavnom, lekciju sam naučio, ako imam nešto u planu kupiti onda ću to kupovati ujutro u 10:00:00 h, i ništa me ne smije zaustaviti.

ja kupio prije 2 dana na 681…..prezadovoljan sam…..na vrijeme uletio….samo nek nam raste jer fundamentalno ima razloga za to……sretno svima u JDPL [smiley11]

DOKUP!

@Derbyshire Hvala na informacijama

Interesantan link za praćenje indeksa i cijena dionica brodara u svijetu

Vaš link

Ušao jučer, zadovoljan [smiley2]

BDI i danas u plusu, moze li bolje?[smiley2]
10695

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Sviđa mi se ovaj rast par dana za redom. Do koliko bi to moglo ići?

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Sviđa mi se ovaj rast par dana za redom. Do koliko bi to moglo ići?

Ako bog da do ATPL. Salim se. Nema kod nas predvidjanja. O tome sam jucer ili prekjucer pisao na postu ATPL pa procitaj ako nisi.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Sviđa mi se ovaj rast par dana za redom. Do koliko bi to moglo ići?

DRYS je od početka godine odradio + 650% a JDPL samo +150%. Jest da JDPL nije DRYS ali nije niti 150% 650.% Oba se bave istim biznisom na isom tržištu pa ti sada vidi!

Hogar vozi Volvo

New Report

Close