JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BDI 10513 (UP 295)
BCI 15403 (UP 445)
BPI 10580 (UP 303)
BSI 6337 (UP 193)
BHSI 2940 (UP 48)


sangoman: ” decki jeste vidjeli BDI…[smiley1] ovo je samo pitanje dana kad ce explodirati hihih ” Nismo svi tako verzirani. Podijeli s nama tu eksploziju – baci link ili nešto…

http://finance.yahoo.com/q?s=drys

[emo_cool]


ŠPANCIR: ” sangoman: ” decki jeste vidjeli BDI…[smiley1] ovo je samo pitanje dana kad ce explodirati hihih ” Nismo svi tako verzirani. Podijeli s nama tu eksploziju – baci link ili nešto… ” http://finance.yahoo.com/q?s=drys

eto..mateja je bacila neki link…[smiley2]

Hvala svima.
Impresioniran sam brzinom reakcije.
A sutra dalje u napad.

Zna li tko razlog današnjeg “nešto većeg” trgovanja JDPL?


Zna li tko razlog današnjeg “nešto većeg” trgovanja JDPL?

povrat lovuše od HT-a…

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Bosun rekao si do petka??? Danas je srijeda [smiley2][smiley2] BDI 10218[smiley2][smiley2][smiley2]

11 October 2007
Baltic Dry Index (BDI) +295 10513
A sad smo bliže 11k nego 10k. Ajmo dalje sljedeći tjedan 11k? Kako je krenulo Tankerska će raditi konverziju svih tankera u floti…

Pozdravljam sve on ljude koji su pljucali po nama koji smo vjerovali u ovu dionicu optuživali nas za drukanje i slično.. A ad leggero mast brk i broje lovui, ha?! Bolje bi vam bilo da skupite dio zarade i nekima odi dignete kakav spoemnik (npr. Techmanu ili Shogunu, al ni Bosun ne bi trebao lišo proći [smiley2]) Šala mala, pozdrav i sretno dalje!

ma nije bilo puno pljuckanja kao niti drukanja. sve lijepo informacije korisne.
lijepo si rekao neso više puta: fundamenti su tu, market je dobar, tržište će to kad tad prepoznat … dok smo mi nervozili oko tehnikalija tko prodaje, kad će, koliko i sl.

moje velike zahvale maherima čije info su mi pomogle da vidim što se tu sprema.
ajmo dalje … daleko su 4 znamenke [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Pozdravljam sve on ljude koji su pljucali po nama koji smo vjerovali u ovu dionicu optuživali nas za drukanje i slično.. A ad leggero mast brk i broje lovui, ha?! Bolje bi vam bilo da skupite dio zarade i nekima odi dignete kakav spoemnik (npr. Techmanu ili Shogunu, al ni Bosun ne bi trebao lišo proći [smiley2]) Šala mala, pozdrav i sretno dalje!

Ne zaboravi Hogara, Toknezova, Tunu, Strawinskog…………………………………………………………..Zgubidana!

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


neso: ” Pozdravljam sve on ljude koji su pljucali po nama koji smo vjerovali u ovu dionicu optuživali nas za drukanje i slično.. A ad leggero mast brk i broje lovui, ha?! Bolje bi vam bilo da skupite dio zarade i nekima odi dignete kakav spoemnik (npr. Techmanu ili Shogunu, al ni Bosun ne bi trebao lišo proći [smiley2]) Šala mala, pozdrav i sretno dalje! ” Ne zaboravi Hogara, Toknezova, Tunu, Strawinskog…………………………………………………………..Zgubidana!

Nadam se da necu biti dosadan ako opet zahvalim svim znalcima koji su nesebicno davali informacije.
Kupovao sam JDPL prije ljeta, nadokupio ljetos (cinio mi je tada cca 40% portfelja), cekao i strpljenje se pomalo isplacuje [smiley2]
Uz trenutno stanje na trzistu, rekao bih da ima jos dosta prostora za rast. Jos kad bi uprava nabavila neki novi brod… Techman, ima li kakvih naznaka da uprava razmislja o tome?

JDPL blokada. Hvala deckima na savjetima i korektnom pisanju.

New Report

Close