JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

burza.
zbog hvara.
necu moci ici ove godine.
pozdravite mi sprajca

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Techman: ” ententinis: ” Danas je prodan 1983 Handysize 24 492 dwt brod hrvatskom kupcu. Možda Jadroplovu ” Mislim da je u pitanju Saraga i Sartia. ” Mislis Juraga?

Tacno, Saraga je likar. Juraga ex direktor Sibenske plovidbe.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

decki jeste vidjeli BDI…[smiley1]

ovo je samo pitanje dana kad ce explodirati hihih

molim vas k/p.

Hvala puno!


molim vas k/p. Hvala puno!

[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


xander_1: ” molim vas k/p. Hvala puno! ” [smiley2]

iako bi mi svi voljeli da je JDPL vec danas na razinama IGH…..ipak nije tako[smiley1]
malo ste fulali kolega bare [smiley2]

DOKUP!


Bare: ” xander_1: ” molim vas k/p. Hvala puno! ” [smiley2] ” iako bi mi svi voljeli da je JDPL vec danas na razinama IGH…..ipak nije tako[smiley1] malo ste fulali kolega bare [smiley2]

Sorry[smiley2]
Mislim na jedno radim drugo.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Brljam danas,neznam više di da se okrenem,evo svježe stanje[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

puno hvala.
Kako mi ne radi mostic preko PG osjecam se kao slijepac.
Ima li saznanja dali kolege koje imaju mostic pro prolaze bolje ili se sistem jednostavno urusava svako malo
[smiley6]


puno hvala. Kako mi ne radi mostic preko PG osjecam se kao slijepac. Ima li saznanja dali kolege koje imaju mostic pro prolaze bolje ili se sistem jednostavno urusava svako malo [smiley6]

Kod mene radi bez problema,ni u petak mi nije zadavao problem,jedino ATM zna zaštekati ovih dana.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


decki jeste vidjeli BDI…[smiley1] ovo je samo pitanje dana kad ce explodirati hihih

Nismo svi tako verzirani.

Podijeli s nama tu eksploziju – baci link ili nešto…

http://www.dryships.com/index.cfm?get=report

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close