JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma je ali cijenu drže dosta nisko kao na atpl što su radili sa interkapitalom. Kada se bude gledalo onda će prosjek biti cca 9 eura ukoliko se cijena ne stavi u normalne prosjeke. Mittko kako je krenuo kupiti će jdpl 🙃 on za sada jedini tu ima utjecaja za nas male, ova suzana prodaje bezveze za ništa, Dunatov je valjda igrač tankerske. Trenutna situacija bi trebala dovest do + u poslovanju a time i do + na burzi. S obzirom na 3 igrača na tržištu, država će preferirati tankersku ali lova je vrag tako da se tu može napucati. Veliki je potencijal za nas sirotinju

Kupio sam i ja 1500 kom i jos sam na bidu..prosjek ulaza 8,40..prejeftino..nisam skuzio ko je pokupio ovo do 8,90..Grubisic?

Da, sada je na 13000 komada, ako nije ovo danas kupovao. Neizvjesno je sa tim dokapom i ostalim najavama. Nema nekog hypea od kad je atpl prodana. Nekad bi atpl povukla sve brodare a sad je to game over. Zanimljivo bi bilo da je cijena na burzi visoka, pa da dokap ide po skupo. 2 000 000 po 25 eura. Prikupiti tako lovu pa se riješiti ova 2 stara a kupiti nešto second hand da valja. Ma bilo što da se dogodi malo bi ovo probudilo…

Po meni je najrealnija opcija izdavanje 5 milijuna novih dionica po 10 eur…vidit cemo uskoro..CERP je rekao da im je u programu za ovu godinu dokapitalizacija ili prodaja Jadroplova..jos mjesec-dva i sve cemo znati..

Suza prodaje do 8,60..valjda aludira na to da ce cijena dokapa biti 9 eur ili joj fali love za kaput😅

Promet naglo raste..blizi se sjednica CERP a..vrlo je vjerovatno po cijeni na burzi 9,5-10 eur…dokap

Malo je to, 15 je minimalno što Pavlović misli ponuditi ja se nadam. 10 je poklon novom vlasniku,

Izgleda da se Dunatov ponovo aktivirao na kupnji..Tankerska je izjavila da bi kupila Jadroplov ali ne po velikoj cijeni..da 9 ili 10 bi bilo kao poklon..vidjet cemo uskoro😉

Ova je totalna katastrofa za dionicu jadroplova u ovom trenutku. Ima nuklearne šifre a sama ne zna da ih ima. Još pri tome ovolika količina. Da ima veće količine iskrcala bi se ona i po 7.

Ja cu im predat svojih 1500 kom ali ne ispod 9,70😉

Pa nije to nešto nedostižno, da nije ove već biste izašli. Ponuda i potražnja nisu baš na zavidnoj razini. Sa par tisuća eura napravi se dar mar. Da sam dobio na poklon možda bih bio gori od nje, ja bih iskrcao isti dan sve dok god ide, ona bar malo sačeka. Izvješće će popraviti dojam

Da..ona je dobila na poklon pa joj je svejedno..prodala za 9 ili 10..ili 12..

New Report

Close