JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Van top 10 ostalo zaista malo ulaznica za koncert jadroplov. Tetak mi se čini kao predgrupa nekom poznatijem bandu. Za sada nepoznanica ali top 10 kupuje. Zanimljivo moram priznati..

Boban je imao 30 000 da bi se polovicom 2023. pojavio Dunatov i došao na reprezentativnih 18 000. Pratimo dalje 👁️

Rast cijene rabljenih brodova uz ovi rast vozarina trebala bi donijeti jdpl par pozitivnih kvartala.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Izvješće za Q1 2024 predivno 🥂🥤

Deda nastavi nas uveseljavati da se broje eurići napokon, neka vozarine nastave u istom tonu…

Ovi miljenko mi je sumnjiv jako, nakon svega sa tankerskom na oprezu sam. Kupuje a love nema za kupit kompaniju, dakle skuplja za nekoga… Uf ova zse ne znas ko koga…

Ovo je igra zadržavanja cijene nisko za nešto veće što se događa u pozadini. Trgovina danas nema veze sa izvještajem za 1Q. Tko to ne razumije neka napusti igricu izgubiti će novce. Nadam se da nije tankerska samo u igri. Realno smo davno trebali biti preko 13 eur ali velike su igre u pitanju.

Daleko je ovo od normalne trgovine. Par tipova prebacuje iz šupljeg u prazno dok kompanija vozi u plusu nakon dugo vremena a bulk ima dobru perspektivu. Atlantska je ubila trgovinu, dok se prije tamo kuhalo povuklo bi sve brodare u nekoj nadi, sada više nema ni nade. Ulpl rastaviš na proste faktore sa 10 000 eura, ovdje isto tako.

Ovo je godina jadroplova vratit će se na staru slavu.

Baltic Dry Index up 5.7%, up 20% YoY.

Miljenko, Nenad i Ante i  dalje skupljaju uz kontrolirani rast. Nemojte pretjerati pa da naglo 10 eur uhvati. Deda daj kakvu novost, razdrmaj malo ovu učmalost. Bomba bi bila da opet uzme nešto povoljno sa tržišta, ili da cijeli jdpl uzme netko sa tržišta. Prodaj zgradu uprave to je višak uz ove cijene nekretnina i kupi brodove, LPG su pun pogodak. Novi vlasnik će i tako to prodati.

Čudno je kada netko nema dionice pa ulupa u jadroplov +100k eura. Topla priča to mora da je ljubav…

Mitkko, je li ulazimo!?

prozvani kolega ulazi već duže vrijeme i vidljiv je u top 10!

Miljenko mi je enigma uspio se nakrcati po dobroj cijeni nismo to uspjeli spriječiti, Nenad isto ima neki svoj stil malo kupi malo proda tako da je Miljenku omogucio cijenu ispod 9. Moglo se to isto malo održavati na višoj razini pa neka onda skuplja. Nigdje mu se ne žuri ali nakupit će on 30 000 najmanje laganim tempom…

New Report

Close