JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gdje vi vidite izvješće?

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

diokidina, 27.02.2024. u 17:58

Minus je manji nego li u prva 3 kvartala, jer 4 kvartal je u plusu.

 

Izvjesce nije izaslo.

Poslat ce ga sutra, te ce ga Hanfa objavit, ako ne sutra vjerojatno u cetvrtak.

Minus postoji sto je normalno, ali je znatno smanjenjen sa pozitivnim 4 kvartalom.

 

@diokidina

Dakle, ako sam dobro shvatio – godisnji minus, ali kvartalni plus? To je onda fenomenalno.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Sve je to dobro ali nakon ovoga na atpl vidimo negativne reperkusije na jdpl i ulpl. Prometi su mali, crvenilo vlada…

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Ne znam jeli nam burza smijesna ili tragicna..pogledajte Nav i atpl i jdpl a pogledajte im cijene na burzi😅😅😅

Evo izasao 4Q..plus milijun eura..nisam se ni ja nadao plusu iskreno..to je jako dobar znak💪

nemam JDPL ali bacio sam letimicno oko i vidim da je zadnji kvartal u plusu i to solidnom plusu i onda netko prospe 1000 kom po bidu… valjda gleda cijelu godinu a ne kuzi da je kvartal pozitivan… svasta.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Cijena dionice od 8,30 je lakrdija..imam preko 1000 kom i necu ih uopce prodavat…jer je cijena sramotno niska

Vani cijene rastu već danima, a ovdje i dalje po starom!

Ispod 15 eur je ne dam..jer vrijedi najmanje toliko ako ne i više…a kad krene dokap onda ce biti onako kako sam objasnio u par postova od neki dan..up

vidjelo se iz aviona da je onaj dobro prodao tih 1100 kom.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Neka naših… Da je više ovoga po 8.

New Report

Close