JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ne znam da je novi brod u pitanju, nisam čuo da je objavljeno igdje, pa ni na forumu, samo pretpostavljam. Dobre vijesti za dioničare svkako bi bile i ove ostale koje sam nabrojio, ali to nema mislim šanse. Osim naravno dnevnog najma o 50.000 usd i više što je dans realno za brodove Split i Mosor, naravno zavisno o tome kad im izlazi prethodni najam. A to bi na mogli reći Bosun, Techman ili Tomkneze. Ili mozda netko drugi.

Techman
” Ljudi ne razbijajte glave. Mozda vec iduci tjedan procitamo nesto sto ce razveseliti sve nas dionicare. Zao mi je sto ne mogu o detaljima.

Rezultati Q3 – nisu (iako se već znaju), nekog novog ćemo viditi u top 10 – nećemo, privatizcija – ne još, dokapitalizacija – nije. A da nije novi brod. Još ako je handysize – onda pun pogodak…Ili prvi zaključak JDPL preko 50.000 usd dnevno…Nije ni bitno…Jeli nam samo možeš potvrditi da brodovi navigaju bez zastoja, bez havarija, a za drugo ne trebamo brinuti.

Ja se kladim na novi brod 😉


Ja se kladim na novi brod 😉

Ne znam zašto, ali imam feeling da znaš nešto više o tome. Misliš (ili znaš) da se radi o novom brodu ili polovnom.

Nije mi jasno zašto se neki postovi ne objavljuju. U zadnjem sam izrazio svoje mišljenje kako će se kretati cijena ove dionice u budućnosti. Zar se to ne smije na forumu?!?


Nije mi jasno zašto se neki postovi ne objavljuju. U zadnjem sam izrazio svoje mišljenje kako će se kretati cijena ove dionice u budućnosti. Zar se to ne smije na forumu?!?

Vjerovatno da vam se još i taj post objavio, imali bi potpuni monolog na ovoj temi.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Derbyshire: ” Nije mi jasno zašto se neki postovi ne objavljuju. U zadnjem sam izrazio svoje mišljenje kako će se kretati cijena ove dionice u budućnosti. Zar se to ne smije na forumu?!? ” Vjerovatno da vam se još i taj post objavio, imali bi potpuni monolog na ovoj temi.

ha ha, dobar, dobar[smiley1]
MIG29 dobro rezonira, dijelim njegovo misljenje; samo da koji pijani kapetan ne nasuce vapor i sve ce ici kao po koncu[smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Top 10 bitan je kad razmišljaš o izlasku iz dionice. Kvalitetni ulasci se rade dok nema promjene u top 10. Može oklada. Pri prvoj promjeni u TOP 10 JDPL će već biti na 1.000 kn. A pri toj promjeni nećemo biti pametniji.

Saznat ću ja to i bez promjene u top 10.

I love the Smell of Profits in the Morning

Latest Handymax Market Report, updated 08/10/2007:

Overall, the Handymax spot and period markets remained buoyant this week in spite of Chinese holidays. Average earnings for a 52,000 dwt vessel held steady at $59,313/day, up 3.2% w-o-w. Sentiment for next week is firm with China’s full return to the market.


Hm, izgleda kao da veliki uvaljuju malima… Distribucija. To ne vuce na dobro?

U slučaju JDPL mali znaju više nego veliki.

Rušimo da bismo gradili


Vjerovatno da vam se još i taj post objavio, imali bi potpuni monolog na ovoj temi.

Ententinis baza je odlicna. Derbyshire ne daj se obeshrabriti. Imam osjecaj da i ti imas sta kazati o shippingu. Dobro dosao.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Pitanje za forumaše – dali biste izašli iz JDPL u slučaju da BDI index počne padati dnevno 50-100 poena i tako 3 tjedna zaredom, a da dionica unutar ta tri tjedn raste?

Rušimo da bismo gradili

New Report

Close