JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma gle, sve nas zanima ko prodaje i ko kupuje tolike količine. Po mom mišljenju, PBZ prodaje,takva je tendencija, a netko novi ulazi u TOP10, moje mišljenje. Toliko prometa u jednom danu, 22 milijuna, i toliko vidljivih dogovorenih transakcija, neko se iskrcava, a netko naravno ulazi. Uostalom srijeda je blizu, pa ćemo vidjeti.

Pessimism Is Your Friend

Top 10. Alamo, imaš grešku na top 10. Ništa značajno, ali eto.

Cekotunjo je zadnji stavio podatke za dan 04.10, ja skinuo s SDA za 05.10. Ako su njegovi krivi i moji su.
A nisam se zeznuo 30 godina[smiley1]

Pessimism Is Your Friend


Hm, izgleda kao da veliki uvaljuju malima… Distribucija. To ne vuce na dobro?

sve mi se to ne svidja

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kolege ja vas ne razumijem. Sta me briga ko ulazi ili izlazi. Market je dobar, svaki novi ugovor je više novaca i dionica raste. Moze se opet dogodit stopanje ali vidjeli smo u blizoj proslosti da stopanje ne traje vjecno i da dionica odradi svoje odmah nakon eliminacije stopera.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Techman razumno piše. Generalno nije bitno tko kupuje/prodaje. No ovo s jadroplovom je već specifična situacija. I to zahtjeva barem neku površniju analizu.

Naime, od recimo 23.4. top 10 igrači, odnosno top 7 (ne računaući državne institucije) su otpustili preko 50.000kom:
prvi PBZ D.D. -12.530
drugi PBZ D.D. +7.910
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. -11.567
FLORIČIĆ KRISTIJAN +4.560
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG -18.412
treći (onaj koji je prošli tjedan ispao) PBZ D.D. minimalno -19.516

A vrlo vjerovatno da i od srijede onih 30.000tak kom je otpustio jedan od dva pbzova skrbnička. Pošto se ta nemala količina nije vratila u top10 imam neke pretpostavke zašto i za koga pbz drži cijenu “nisko” no pošto su to samo moje pretpostavke, a ne činjenice ne bi o tome. Možda bi mogli o tome na Bez cenzure, no nebitno je jer ne možemo biti sigurni. Pogotovo će mi biti indikativno ako se onih 30.000 ne pojavi na skrbi nekog novog računa (nekog drugog osim pbza ili recimo cebe).

All shipping lanes lead to China.

Cijena se svakako namjerno štopa koliko se da. Pitanje je zašto se ne vidi onaj koji skuplja (vjerojatno skuplja na više računa do 10000kom) ??? Ako je kompletna lista dioničara igdje korisna onda je to na JDPL-u.

Koliko košta CD? Ostalo mi u sjećanju oko 200 KN


A nisam se zeznuo 30 godina[smiley1]

[smiley2]


Kolege ja vas ne razumijem. Sta me briga ko ulazi ili izlazi. Market je dobar, svaki novi ugovor je više novaca i dionica raste. Moze se opet dogodit stopanje ali vidjeli smo u blizoj proslosti da stopanje ne traje vjecno i da dionica odradi svoje odmah nakon eliminacije stopera.

ma konačno kratko i jasno bez cijele stranice teksta a sve rečeno.

Kritična masa za nabavku CD-a je formirana. Predlažem svima koji su mi se javili da pričekamo srijedu kada bi se trebali vidjeti podatci od četvrtka kada je prodano 30.000 komada. Ako i onda bude nedoumica, krećemo u nabavku.

Druga opcija je da pošaljemo nekoga u utorak CD!

Što kažete?

I love the Smell of Profits in the Morning

Sačekajmo srijedu.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

New Report

Close