JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fazan: ” Veliki nalozi su prolazili na razinama 650 – 660. Spretni su uspjeli uvaliti par sto komada do 700,00 kn iako, po meni ta cijena nema neku realnu osnovu da se danas zadrži. Kada bi se barem svi koji se žele iskrcali pa da možemo nastaviti dalje ploviti mirnim morem. ” Prosjek je tek malo veci od 660. [smiley9]

Leone jesi li ti trudan ili si se najeo ludih gljiva.

Svaki post bljuješ?

I love the Smell of Profits in the Morning


Leone jesi li ti trudan ili si se najeo ludih gljiva. Svaki post bljuješ?

Ha ha ha. Ovo je najbolje što sam pročitao u zadnjih nekoliko dana!!!
Bravo za Fazana!

Za kolegu leona [smiley9] čisto tako da mu bude lakše.

boldani su smanjili udjele u odnosu na 25.09
25.09.
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,2 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. PBZ D.D. 49.531 3,03 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 44.500 2,72 Skrb. račun

5. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 37.111 2,27 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 26.674 1,63 Skrb. račun
8. FLORIČIĆ KRISTIJAN 22.763 1,39 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 14.884 0,91 Skrb. račun10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 11.645 0,71 Skrb. račun

04.10.

1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,2 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 42.200 2,58 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 41.073 2,51 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 37.111 2,27 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 25.107 1,53 Skrb. račun
8. FLORIČIĆ KRISTIJAN 22.763 1,39 Osnovni račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 11.990 0,73 Skrb. račun
10. JADROPLOV D. D. 10.011 0,61 Osnovni račun

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


Koja dionica bi mogla najviše rasti u sljedeće 2-3 godine gledajući trenutnu cijenu, vrstu i broj brodova, te brodove koji trebaju stići u flotu. Unaprije zahvaljujem na vašem odgovoru te ujedno pozivam i ostale forumaše Techmana,Hogara …, koji jako puno znaju o brodarima te ih također jako cijenim i volim čitati njihove postove.

Slamnati ovjdje ti mi tesko mozemo pomoci. To je vise posao za vracare, gatanje u grah i bacanje karata.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

slamnati:

Koja dionica bi mogla najviše rasti u sljedeće 2-3 godine gledajući trenutnu cijenu, vrstu i broj brodova, te brodove koji trebaju stići u flotu. Unaprije zahvaljujem na vašem odgovoru te ujedno pozivam i ostale forumaše Techmana,Hogara …, koji jako puno znaju o brodarima te ih također jako cijenim i volim čitati njihove postove.

Dobro nećemo vraćati ali bih te molio ako možeš odgovoriti da danas imaš 100k kako bi od toga napravio svoj portfelj ( naravno samo brodari dolaze u obzir.
Može i u postocima.

Unaprijed ti zahvaljujem.

Slamnati ovjdje ti mi tesko mozemo pomoci. To je vise posao za vracare, gatanje u grah i bacanje karata.


leon swpr: ” fazan: ” Veliki nalozi su prolazili na razinama 650 – 660. Spretni su uspjeli uvaliti par sto komada do 700,00 kn iako, po meni ta cijena nema neku realnu osnovu da se danas zadrži. Kada bi se barem svi koji se žele iskrcali pa da možemo nastaviti dalje ploviti mirnim morem. ” Prosjek je tek malo veci od 660. [smiley9] ” Leone jesi li ti trudan ili si se najeo ludih gljiva. Svaki post bljuješ?

Alo kolega fazan, ma uopce ne bljujem, stovise sa tom izjavom potvrdjujem tvrdnju iz tvoga posta. Promet i jest bio malo preko 660 jer su na vecim razinama prolazili samo mali nalozi (mali u odnosu na PBZ istres).[smiley9][smiley9](evo dva komada :))

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


fazan: ” leon swpr: ” fazan: ” Veliki nalozi su prolazili na razinama 650 – 660. Spretni su uspjeli uvaliti par sto komada do 700,00 kn iako, po meni ta cijena nema neku realnu osnovu da se danas zadrži. Kada bi se barem svi koji se žele iskrcali pa da možemo nastaviti dalje ploviti mirnim morem. ” Prosjek je tek malo veci od 660. [smiley9] ” Leone jesi li ti trudan ili si se najeo ludih gljiva. Svaki post bljuješ? ” Alo kolega fazan, ma uopce ne bljujem, stovise sa tom izjavom potvrdjujem tvrdnju iz tvoga posta. Promet i jest bio malo preko 660 jer su na vecim razinama prolazili samo mali nalozi (mali u odnosu na PBZ istres).[smiley9][smiley9](evo dva komada :))

[smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Veliki nalozi su prolazili na razinama 650 – 660. Spretni su uspjeli uvaliti par sto komada do 700,00 kn iako, po meni ta cijena nema neku realnu osnovu da se danas zadrži.

Ko zna, zna.

Koja je tebi realna cijena za ovu dionicu.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Koja je tebi realna cijena za ovu dionicu.

Meni? Meni je realna cijena ona za koju mogu prodati dionicu. Inace bio sam sarkastičan. 🙂

Vladina skupina, međutim, priprema različite privatizacijske projekte, primjerice, osnivanje zatvorenog investicijskog fonda u čiji bi se portfelj unijele dionice uspješnih kompanija, a čije bi se dionice potom ponudile na inicijalnoj javnoj ponudi
Sve što se događalo u velikoj dvorani hotela Esplanade prije 10 sati palo je u sjenu u trenutku kad su se na velikom ekranu u hotelu Esplanade pokazale prve transakcije dionicom T-HT-a – cijena od 402 kune i činjenica da se nije obistinio crni scenarij o padu sustava doista je izazvala zadovoljstvo na svim licima u dvorani. Jednako kao i daljnji uzlazni trend kojeg je cijena bilježila u prvim minutama trgovanja. Uvertira u današnju trgovinu, pak, bio je protokol u kojem su, između ostalog, Ivica Mudrinić, predsjednik Uprave T-HT i Roberto Motušić, predsjednik Uprave Zagrebačke burze potpisali ugovor o uvrštenju dionice u prvu kotaciju, a predstavnici vlasnika svečarskim govorima otputili dionicu u njezin tržišni život. Doduše, premijer Ivo Sanader iskoristio je priliku za predizborno intoniran govor pa je tako najavio da Vladina radna skupina priprema nove velike privatizacijske projekte poput javne ponude dionica Hrvatskih telekomunikacija (HT), primjerice za Croatia osiguranje i druge uspješne kompanije, ali je jasno poručio kako u predizborno vrijeme neće biti nikakvih akcija. “Radna skupina će u tom razdoblju raditi, i to ne samo na ovakvim modelima, već i na drugim oblicima privatizacije, primjerice osnivanju zatvorenog investicijskog fonda u čiji bi se portfelj unijele dionice uspješnih kompanija, a čije bi se dionice potom ponudile na inicijalnoj javnoj ponudi” rekao je premijer.

hmmm jako zanimljivo

Evo Top 10.

New Report

Close