JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A kada dođe do privatizacije i javne ponude za preuzimanje naših dionica Vlada se brine da budemo još bolje zaštićeni:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=885bba70-e548-47ee-bd2c-1c6bf392a61a

Hogar vozi Volvo

šta je ovo pa mi ne plovimo vec letimo

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

evo netko istresao sretnim kupcima 2950 komada, sad možete opet gore[smiley11]

Pessimism Is Your Friend

ISTOVAR

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."


ISTOVAR

UTOVAR [smiley1]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Čes: ” ISTOVAR” UTOVAR [smiley1]

kako god okreneš
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

ne može biti istovar jer da je istovar bili bismo na -7% a ne na +7, predznak je taj koji definira U ili IS!

Hogar vozi Volvo

što reći osim zahvaliti kolegama ,naročito kolegi Techmanu,koji me razuvjerio da prodam,na cca 600 kn.
jako sam zadovoljan jdpl-om.i nadam se da cemo danas probiti 700 kn,pozdrav svima

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Veliki nalozi su prolazili na razinama 650 – 660. Spretni su uspjeli uvaliti par sto komada do 700,00 kn iako, po meni ta cijena nema neku realnu osnovu da se danas zadrži.

Kada bi se barem svi koji se žele iskrcali pa da možemo nastaviti dalje ploviti mirnim morem.

I love the Smell of Profits in the Morning

Može li netko staviti k/p


Veliki nalozi su prolazili na razinama 650 – 660. Spretni su uspjeli uvaliti par sto komada do 700,00 kn iako, po meni ta cijena nema neku realnu osnovu da se danas zadrži. Kada bi se barem svi koji se žele iskrcali pa da možemo nastaviti dalje ploviti mirnim morem.

Prosjek je tek malo veci od 660. [smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Šteta ovakvog rasta, još sam mislio podebljati poziciju. Ovako ću morati nešto drugo kupiti[smiley14]

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close