JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jovane slash Berđi dobo si napravio, ne znam zašto nisi izašao na onom zadnjem valu do 38 ali siguran sam da si i ovako u plusu. Lijep pozdrav i vidimo se, i ja ću na zasluženi odmor… idu šparuge, ljeto.. trba se maknuti od ove depre.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

15 minuta bez trgovine, izgleda izašao

Koja je to igra, prekjučer netko žestoko lupao po asku po 38 kao da nema sutra, a sad netko lupa po bidu po 29???
Tko je tu sad pametan, što je bilo u 2 dana??

možda procurilo FI

Transakcije su u postupku provjere. Netko je nešto mutio ovdje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Nitko niošta mutio…sve su moje…prodao sve što sam imao sa dva računa preko burze…uredno platio proviziju…i to je to…a oni nemaju pametnijeg posla nego se bavit glupostima….dok sa druge strane im milijarde su pretumbane na ht-u…ali tu je kao sve čisto…neka mi se slobodno jave…mogu mi….

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

pa kod nas ništa normalno

pa stalno to radi ovdje
kada je ovdje trgovano a da je sve bilo bistro
samo puko napucavanje iskrcavanje i ponovno punjenje
jedna od većih cirkus dionica u zadnjih godinu dana
kao da je vrag ušao u nju

izgleda si jovane ipak dobio nešto kom nazad
možda si ipak nešto prodao sam sebi ili kupio od samog sebe
ali svejedno što ih nisi prodavao neki dan po 35-38

@jovane , što se to danas dogodilo ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Čovjek je jednostavno preimpulzivan. I mene frustrira situacija na burzi ali treba čuvati živce, jednoga dana će možda ZSE opet postati burza a do tada treba se maknuti kao i Jovan/Bear.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

…. ali dobro. ode nama jovan i netko novi se nakrcao. sad bi trebao slijediti rast sa novim FI i rastom vozarina .samo da nam opet ne bude jovan u igri… osobno, žao mi je za ovo danas, kratak sam danas bio na računu za shopping .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close