JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jdpl postaje danas zvijezda dana :):):)

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Odlično 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の


jdpl postaje danas zvijezda dana :):):)

ima ih još.
i da nebi se javio ovdje da si nisam dao legitimitet sa simboličnim ulogom(za sada) prošli tjedan,želje su bile veće,nije se stiglo više,nije došlo na red,casha nikad dosta…
čestitam strpljivima i zelim vam da što bolje naplatite

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



jdpl postaje danas zvijezda dana :):):)

ima ih još.
i da nebi se javio ovdje da si nisam dao legitimitet sa simboličnim ulogom(za sada) prošli tjedan,želje su bile veće,nije se stiglo više,nije došlo na red,casha nikad dosta…
čestitam strpljivima i zelim vam da što bolje naplatite
[/quote]

hvala amigo.
nema nikakve euforije , danas uživajmo u ovom lijepom danu što se tiče jdpl.
ovaj rast sigurno nije bezveze , dosta kom je otišlo, ne kupuje se iz zahebancije.
na google-u nema nekakvih bitne info u zadnja 24 h niti na zse , valjda ćemo u ovih par dana biti pametniji…. a , dakako , stiže i FI ….možda je ekipa što kupuje nešto namirisala….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

… da nije ovo IB ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Tko bi rekao da ovo može ovoliko odjednom skočiti?
Baš me zanima razlog jer izvješće ne vjerujem da će biti predobro s obzirom na prvih 9 mj.
Što bi drugo moglo biti u igri?




jdpl postaje danas zvijezda dana :):):)

ima ih još.
i da nebi se javio ovdje da si nisam dao legitimitet sa simboličnim ulogom(za sada) prošli tjedan,želje su bile veće,nije se stiglo više,nije došlo na red,casha nikad dosta…
čestitam strpljivima i zelim vam da što bolje naplatite
[/quote]

hvala amigo.
nema nikakve euforije , danas uživajmo u ovom lijepom danu što se tiče jdpl.
ovaj rast sigurno nije bezveze , dosta kom je otišlo, ne kupuje se iz zahebancije.
na google-u nema nekakvih bitne info u zadnja 24 h niti na zse , valjda ćemo u ovih par dana biti pametniji…. a , dakako , stiže i FI ….možda je ekipa što kupuje nešto namirisala….
[/quote]
ma bilo je samo pitanje vremena,imao sam takav feeling,još bi i dublje ušao ali mi je thnk povukla dio casha.
ne žalim se ako je ovo nagovještaj još boljih dana za brodare jer imam značajno više atpl pa…
kupac bi mogao biti bilo tko,onaj tko je u brodarima zna što sljedi pa…
svima nama po našem izboru.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

…obzirom da nema nikakvih vijesti, nadam se da ovo nije samo zdrukano podizanje cijene radi povoljnog izlaza nekih, prije izvijesca za 2017, a za koje slutim da nece biti bas bajno….
ali….mozda docekamo i neke dobre vijesti u medjuvremenu 🙂


…obzirom da nema nikakvih vijesti, nadam se da ovo nije samo zdrukano podizanje cijene radi povoljnog izlaza nekih, prije izvijesca za 2017, a za koje slutim da nece biti bas bajno….
ali….mozda docekamo i neke dobre vijesti u medjuvremenu 🙂

evo vijesti kralj kladionica uletio, ide i on zavrtiti neku igru ovdje

Što bi drugo moglo biti u igri?

HITA VRIJEDNOSNICE koja je stopala godinama ispala iz top10, ponestaje im municije..

Izbacite prvi 10 ili jos bolje ako netko ima prvih 20

Dobitnik dana bio je Jadroplov (ZSE:JDPL-R-A) koji je uzletio 19,4 posto, na 37 kuna, uz 264 tisuće kuna prometa. Atlantska plovidba (ZSE:ATPL-R-A) ojačala je 0,6 posto, na 630 kuna, uz 324 tisuće kuna trgovine. Nedavno smo pisali kako je Europska komisija izvijestila da se Plan restrukturiranja Jadroplova može pozitivno ocijeniti, sukladno propisima i zakonima važećim u Europskoj uniji. Prema dostupnim informacijama, uprava tvrtke koja je u 70-postotnom državnom vlasništvu, predviđa nekoliko opcija za ulazak strateškog partnera, od privatizacije prodajom dionica do ulaska postupkom dokapitalizacije tvrtke.
http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-katastrofalan-promet-jadroplov-dobitnik-dana/ar-171121/

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

New Report

Close