JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Htio bih samo nadodati da je lijepo vidjeti ovakvu likvidnost i zanimanje za ovu dionicu nakon punih 10 godina padanja!
Jesu li lijepši dani ispred nas?
Što li je Ministar Marić jučer rekao a da je meni promaklo?
Ovo nije nagovor na nikakvu akciju ili reakciju na kupovinu ili prodaju dionica jdpl.
Samo iznošenje trenutne misli.
P.S Imam dionice jdpl kao atpl….po meni od svih naših brodara dvojac sa najvećim potencijalom cijene dionica.
O menađžmentu i ostalim stvarima se naravno da prodiskutirati….jesu ili ili nisu najbolji….što se tiče naših brodara naravno

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

ekipa, koliki vam je target za jdpl ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


https://tradingeconomics.com/commodity/baltic

Hvala mnogo.


https://tradingeconomics.com/commodity/baltic

pridružujem se pohvalama..ovdje sam odmah primjetio da postoji kartica “Forecast”..vraćamo se u kanal..to može biti znakovito?
https://tradingeconomics.com/commodity/baltic/forecast

@jovan7
Što je ministar Marić rekao i gdje?


@falco

Target za JDPL 110-120 kuna(za sad)

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1.
CERP (38083028711)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
1.040.852 63,60 Zast. račun
2.
CERP (38083028711)/HZMO (84397956623)
111.667 6,82 Zast. račun
3.
SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)
33.101 2,02 Skrb. račun
4.
BOBAN NENAD (24976773823)
17.596 1,08 Osnovni račun
5.
LUKMAN ANICA (88422621725)
16.400 1,00 Osnovni račun
6.
JADRAN KAPITAL D.D. (27599966376)
14.267 0,87 Osnovni račun
7.
BILBIJA IGOR (85341849685)
10.292 0,63 Osnovni račun
8.
JADROPLOV D.D. (54431828108) (1/1)
10.011 0,61 Osnovni račun
9.
HITA-VRIJEDNOSNICE D.D. (32998446701)
9.919 0,61 Skrb. račun
10.
KRIŠTO ILIJA (77889630684)
7.609 0,46 Osnovni račun
Ukupno: 1.271.714 77,70

Boban i dalje pojačava…ne bih se začudio da ima još koji račun…a gospon B. je ovdje prisutan….

evo nama jdpl na 40……

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


evo nama jdpl na 40……

A čuj…nakon punih 11 godina padanja( samo za info moj maleni ima točno 11 godina i ide u 4 razred..to je jako velik period jer po njemu vidim tek koliko je prošlo) i nije nešto naraslo kada se sjetim da je jdpl bio 750 kn…svjestan sam da tu cijenu nećemo možda nikada vise vidjeti…stoga oporavak sa 30 na 40 kn nije uopće vrijedno po meni bilo kakve diskusije…
To da je možda prešlo 100 pa hajde…nego sa 30 na 39…po meni nije vrijedno spomena..
Tim više kada znam neke kojima je prosijek ulaza oko 400 kuna…dakle 90% su u gubitku…nešto slično kao agrokorove dionice…samo što ovdje nije ni izbliza situacija kao u agrokoru a pad dionica je praktički isti..
Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju..
Samo mišljenje jednog korisnika foruma.

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

Meni znači.u 2 dana rast 30% .. I još ako imaš dosta kom, veselo. A tek je pocelo

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Netko ga je dignuo, ali treba uzeti u obzir da se sad očekuje pad vozarina (svake godine je tako u 1.mjesecu, ide kineska nova godina…) tako da će to sigurno utjecati na cijene brodara u sljedećem (dužem) periodu.


Netko ga je dignuo, ali treba uzeti u obzir da se sad očekuje pad vozarina (svake godine je tako u 1.mjesecu, ide kineska nova godina…) tako da će to sigurno utjecati na cijene brodara u sljedećem (dužem) periodu.

Što …ali netko kupuje ovdje prvi kvartal?
Ja sam siguran u jedno….a to je da će cijena ići suprotno od mišljenja većine i suprotno od očekivanja….
Imam jdpl i ovo nije nikakav nagovor na kupnju ili prodaju…niti je drukanje za rast ili pad cijene…
Ja sam procijenio da je dobro biti u jdpl i još nekim brodarima još sredinom 2016 sam počeo sa ulazom…i još nisam gotov…tako da meni odgovaraju svi mogući scenariji…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.


Netko ga je dignuo, ali treba uzeti u obzir da se sad očekuje pad vozarina (svake godine je tako u 1.mjesecu, ide kineska nova godina…) tako da će to sigurno utjecati na cijene brodara u sljedećem (dužem) periodu.

Čisto sumljam da će puno utjecati, ja sam već očekivao da će početi padati, ali ne vjerujem da će ekipa nešto prodavati da bi uhvatili par % niže…. i to u periodu kad se očekuje oporavak sektora,, oni mudriji već skidaju i sa prodaje polako kao i sa drugih brodara

New Report

Close