JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

točno…ovako lijepe dnevne količine nisu viđene od 20. listopada, niti ovako lijepi rast cijene, sve po asku. ..možda idućih dana dosegnemo barijeru nastalu na 38-39, gdje se nagomilalo nekih 700+ komada na prodaji, što i nije puno, ako se nastavi ovako lijepi promet (danas je protrgovano skoro 2x više).

ovisi.
ako imaš > 1000 kom , onda to znači.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ovisi u kojoj si poziciji….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ima i s pozicijom i sčinjenicama …. 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Bolje rast i s malim prometom, nego pad s velikim. Činjenica.


Bolje rast i s malim prometom, nego pad s velikim. Činjenica.

to se zove rast na staklenim nogama, tj. JDPL raste jer raste ATPL obzirom da nikakvih podloga za rast nema u samom poslovanju JDPL

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Eh, kad bi dionice na našoj burzi rasle i padale samo i isključivo radi svojih poslovnih rezultata.
Srećom, ima i drugih faktora koji utječu.

@malimllr

Evo ja sam prodao nesto sitno, 150 komada.
Imam jos poprilicno ali to nedam ispod 43, 44

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=JDPL-R-A

Top5 dokupljuje stalno, lijepo za vidjeti :-))

Evo dokaza da drzava nece dati jdpl za kikiriki nikome….pogotovo jer je oporavak svjetskih brodara poceo i doba konjukture od slijedecih nekoliko godina ce dobro formirati cijenu skuoa sa NAV om.

Država od tri hotela očekuje najmanje 458 milijuna kuna

Kad smo vec kod NAV a ajmo vidjeti koliki je trenutno NAV za jadroplov.
Slobodno neka svatko od vas izracuna pa neka stavi na forum.
Meni ispada 117,78 kuna po dionici.
Gotovo sam siguran ….samo je pitanje koliko ce ici pocetna od nominalne koja je 110 kn.


Evo dokaza da drzava nece dati jdpl za kikiriki nikome….pogotovo jer je oporavak svjetskih brodara poceo i doba konjukture od slijedecih nekoliko godina ce dobro formirati cijenu skuoa sa NAV om.

Država od tri hotela očekuje najmanje 458 milijuna kuna

Kad smo vec kod NAV a ajmo vidjeti koliki je trenutno NAV za jadroplov.
Slobodno neka svatko od vas izracuna pa neka stavi na forum.
Meni ispada 117,78 kuna po dionici.
Gotovo sam siguran ….samo je pitanje koliko ce ici pocetna od nominalne koja je 110 kn.

a da prestaneš brkati kruške s jabukama?
tu staviš neki link koji nema apsolutne veze s jadroplovom…i to je kao dokaz da neće država dati jdpl za kikiriki…jer država očekuje neke puste milijune za hotele…nemoj zaboraviti da je država već i prije očekivala kojekakve iznose i za hotele i na kraju za jadroplov…prvo skoči, pa onda reci hop…
i ove priče s računanjem NAV-a…ajde…kompanija grca u dugovima…nemoj ti nama sad tu računati NAV za 6 brodova…od koja su tri preko 15 godina starosti….
a imaš preko 100 milijuna prenesenog gubitka…preko 430 milijuna obaveza…što kratkoročnih, što dugoročnih…i unatoč rekordnim vozarinama unatrag tko zna koliko…imaš nakon trećeg kvartala gubitak od 30 milijuna….
a sad ti bajaj o nominalama i početnim cijenama….



Evo dokaza da drzava nece dati jdpl za kikiriki nikome….pogotovo jer je oporavak svjetskih brodara poceo i doba konjukture od slijedecih nekoliko godina ce dobro formirati cijenu skuoa sa NAV om.

Država od tri hotela očekuje najmanje 458 milijuna kuna

Kad smo vec kod NAV a ajmo vidjeti koliki je trenutno NAV za jadroplov.
Slobodno neka svatko od vas izracuna pa neka stavi na forum.
Meni ispada 117,78 kuna po dionici.
Gotovo sam siguran ….samo je pitanje koliko ce ici pocetna od nominalne koja je 110 kn.

a da prestaneš brkati kruške s jabukama?
tu staviš neki link koji nema apsolutne veze s jadroplovom…i to je kao dokaz da neće država dati jdpl za kikiriki…jer država očekuje neke puste milijune za hotele…nemoj zaboraviti da je država već i prije očekivala kojekakve iznose i za hotele i na kraju za jadroplov…prvo skoči, pa onda reci hop…
i ove priče s računanjem NAV-a…ajde…kompanija grca u dugovima…nemoj ti nama sad tu računati NAV za 6 brodova…od koja su tri preko 15 godina starosti….
a imaš preko 100 milijuna prenesenog gubitka…preko 430 milijuna obaveza…što kratkoročnih, što dugoročnih…i unatoč rekordnim vozarinama unatrag tko zna koliko…imaš nakon trećeg kvartala gubitak od 30 milijuna….
a sad ti bajaj o nominalama i početnim cijenama….
[/quote]

Kakve veze ima preneseni gubitak?

I ako ćeš bilo što uspoređivati onda barem daj procjenu vrijednosti imovine pa je stavi u odnos sa dugovima, a ne ovo bezvezno trtljanje jer si jednom popušio na Jadroplovu. Ako si ti popušio, to ne znači da će i drugi popušiti, a također ne znači da neće. Očito imaš problem s dionicom, umjesto da problem koji imaš, najprije riješiš sam sa sobom.

New Report

Close