JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja iskreno nemogu da shvatim logiku razmisljanja nekih dioničara JDPLa .

Firma je imala iste probleme prošle god u ovo doba koje ima i sad. Ako ništa sad su manji.

Prošle god je brodarina im ie iznosila na današnji dan 6982 USD.

Danas iznosi 10663 USD.

Cijena dionice prošle godine i ove skoro pa ista? Kako odluke donose dioničari?

Ja sam uvjeren u odličan Q3 za JDPL , još bolji Q4. Koliko to će imati veze s cijenom dionice neznam, jer očito da fundamentalni ekonomski pokazatelji kao prihod dobitak gubitak nekim ljudima neznače ništa.

Imam dionice.


Ja iskreno nemogu da shvatim logiku razmisljanja nekih dioničara JDPLa .

Firma je imala iste probleme prošle god u ovo doba koje ima i sad. Ako ništa sad su manji.

Prošle god je brodarina im ie iznosila na današnji dan 6982 USD.

Danas iznosi 10663 USD.

Cijena dionice prošle godine i ove skoro pa ista? Kako odluke donose dioničari?

Ja sam uvjeren u odličan Q3 za JDPL , još bolji Q4. Koliko to će imati veze s cijenom dionice neznam, jer očito da fundamentalni ekonomski pokazatelji kao prihod dobitak gubitak nekim ljudima neznače ništa.

Imam dionice.

Jel moze netko dati prosjek BSI za Q3 i za Q2? Hvala.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@serislave

Mislim da mozes naci to na temi ATPL ili BDI, prije nekoliko tjedana je netko ostavio prosjeke.
Cini mi se da su 10-tak posto veci u odnosu na Q2.

Čak se i mrtva ULPL pokušava oživjeti, za ATPL da ne govorim, a JDPL nestaje.
Ima li možda tko kakvo objašnjenje zbog čega?
Imam JDPL s minus 74% uspjehom, pa sam eto malo zainteresiran.

Ne brini za JDPL. Book je makar bio možda i ponešto napuhan još uvijek bitno veći od cijene, a ovaj kvartal bi trebali konačno na pozitivnu nulu, ili u najgorem slučaju ne preveliki minus. I promijenit će vlasnika.
Ovo je dionica za par % portfelja. Ne više od toga.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ne brini za JDPL.

Ma rado bi se nebrinuo, ali nekako ne ide…

Ovdje još uvijek na neko zelenilo se odgovara stavljanjem sve više dionica na ask, da kao “blokiraju” ili “straše”.. Ne razumijem, kome je to u interesu??

E stvarno, brodarine rekordno visoke, sve super ali JDPL nikako gore.
Stvarno izgleda kao da netko svako malo zakoci…
A u interesu je ATPL ako ce kupovat JDPL da ne ide dionica gore…

Al se sekirate bez veze, sve jednom dođe na naplatu. Strpljenja malooo….

izgleda krenulo

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=JDPL-R-A

Supre su opet krasno potegnule. +195 na 11626. Q4 je zasad bomba nad bombama.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Treba sačekati onog prodavača od jučer, koš mu je ostalo 500-tinjak komada kojih se izgleda želi riješiti.
Treba ga čekati na 30 pa nek prodaje.

New Report

Close