JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jeyi li siguran da je ovih -9,7? A da nije -9,8 ? A opet ,baba Kate kaze da ce bit + . E sad ti budi pametan, svakakve brojke. Lijepa noc ,odoh ja malo u zivot,dosta je bilo brojki

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Izvješće izašlo! I dalje minus, ali je trend itekako uzlazan, te mi se čini da minus nije od “čistog” poslovanja, što govori da i ovaj BDI ispod 1000 im nije loš…

Tri puta je smanjen gubitak razdbolja u odnosu na prije, EBITDA u plusu, redovito podmirenje tekućih obveza…

Zapravo u minus su ih gurnuli amortizacija (11mil) i nevjerojatno visok rashod tečajnih razlika??

Prihodi lijepo…

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/istina-o-stanju-drzavne-imovine-goran-maric-u-velikom-intervjuu-otkriva-sokantne-podatke-kako-se-trosilo-u-drzavnim-firmama-i-institucijama/6413528/

Planira li se neka značajnija privatizacija državnog portfelja u ovoj ili idućoj godini?

– To je proračunska obveza koju ćemo izvršiti do kraja ove godine. No, takve se prodaje ne najavljuju jer dovode do špekulativnih aktivnosti kojima se smanjuje tržišna cijena, često i do 30 posto. I sve na štetu državnog proračuna

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

REDOVITE SKUPŠTINE
trgovačkog društva JADROPLOV d.d., Split, koja će se održati 11. rujna 2017. godine u 10 sati u poslovnom sjedištu Društva u Splitu, Obala kneza Branimira 16.

Pojednostavnjeno smanjenje temeljnog kapitala provodi se na način da se nominalna vrijednost dionice Društva, koja iznosi 110,00 kuna, smanjuje za 60,00 kuna, te sada nominalna vrijednost svake dionice Društva iznosi 50,00 kuna.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


REDOVITE SKUPŠTINE
trgovačkog društva JADROPLOV d.d., Split, koja će se održati 11. rujna 2017. godine u 10 sati u poslovnom sjedištu Društva u Splitu, Obala kneza Branimira 16.

Pojednostavnjeno smanjenje temeljnog kapitala provodi se na način da se nominalna vrijednost dionice Društva, koja iznosi 110,00 kuna, smanjuje za 60,00 kuna, te sada nominalna vrijednost svake dionice Društva iznosi 50,00 kuna.


Koje je to po redu smanjenje temeljnog kapital zbog nagomilanih gubitaka?

i tako, smanjenje po smanjenje kapitala pa će doći na zakonski minimum od 10 kn…mašala

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kako je hrabar ovaj sa 900 komada na 26 kuna. Junačino kad te nije strah popni se malo više, a ne tu stvarat umjetnu kupnju, kao postoji zainteresiranost za dionicom. Vidite da ljudi više ne padaju na te fore.

Dakle…
Trenutna trzisnna kapitalizacija cijele firme je 8 mil usd…
Pa to je jedan brod iz flote…
Gotovo sam siguran da ce pocetna cijena s obzirom na NAV i na novu nominalnu od 60 sa kojom ce se popraviti kompletna krvna slika firme….nema sanse da ce ici ispod..
Uz rast vozarina i najavu ministra te zainteresiranost atpl ovdje ce se konacno odigrat jedna prava …dobra…i pozitivna prica

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Ovo propada u sve dužim koracima! U kratkom vremenu slijedi već treće smanjenje temeljnog kapitala.
2016 godine dva puta: sa 360 na 210
sa 210 na 110
2017 —-slijedi———— sa 110 na 50
Po svemu sudeći će biti i početkom 2018 sa 50 na 10 i tek tada može se desiti neko preuzimanje. Prije toga ništa.


Ovo propada u sve dužim koracima! U kratkom vremenu slijedi već treće smanjenje temeljnog kapitala.
2016 godine dva puta: sa 360 na 210
sa 210 na 110
2017 —-slijedi———— sa 110 na 50
Po svemu sudeći će biti i početkom 2018 sa 50 na 10 i tek tada može se desiti neko preuzimanje. Prije toga ništa.

Smanjenje je napravljeno zbog skore privatizacije tj prodaje…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE


Ovo propada u sve dužim koracima! U kratkom vremenu slijedi već treće smanjenje temeljnog kapitala.
2016 godine dva puta: sa 360 na 210
sa 210 na 110
2017 —-slijedi———— sa 110 na 50
Po svemu sudeći će biti i početkom 2018 sa 50 na 10 i tek tada može se desiti neko preuzimanje. Prije toga ništa.

da, mogao bi se iduće godine dogoditi novi dokap po 10 kn jer dugovi su veliki i kapital se topi…

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close