JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo na gledalici mi nije jasno.
Bid na 27 kn, ask na 27 kn, a nema transakcije…hmmm

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


Ovo na gledalici mi nije jasno.
Bid na 27 kn, ask na 27 kn, a nema transakcije…hmmm

Ovaj novi sistem ko je uveo i odobrio nije normalan…
Ovo je smijesno..
Apropo jdpl….ja sam sretan dok god ima ispod 30….

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Radi se o dražbi zatvaranja.

…uvijek ista priča…pametni skupljaju na niskoj cjeni…a prodaju kad naraste preko 50%…tako je to na malo likvidnim dionicama….moja prognoza je do kraja mjeseca opet preko 45 kn…to je samo prognoza nije nagovor na kupnju posjedujem određenu količinu jdpl-a….sretno svim dioničarima…

…iskreno nisam očekivao da čišćenje počne već danas ujutro…ali izgleda da će se danas pomesti sve do 36 kuna..a i nema baš puno toga…..


…uvijek ista priča…pametni skupljaju na niskoj cjeni…a prodaju kad naraste preko 50%…tako je to na malo likvidnim dionicama….moja prognoza je do kraja mjeseca opet preko 45 kn…to je samo prognoza nije nagovor na kupnju posjedujem određenu količinu jdpl-a….sretno svim dioničarima…

Ja neću prodati ispod 100% zarade sigurno (vec sam mogao, ali nisam i ko im je kriv sta su je zatukli na ove razine pa mozes uprosjeciti u svakom trenutku na bagatelu), a mozda ni tada, nego tek za koju godinu,a ako padne na 2, 5 ili 10 kn kupovati cu isto, a na visim cijenama cu vidjeti ovisi o situaciji, mozda cu nesto i na visim kupovati na odredjenim točkama..Doduse mojih 100% je relativno lako postici, a i mi mali baratamo s malim kolicinama tako da nije nesto…

u večernjem….

https://www.vecernji.hr/biznis/prodaje-pocele-upitni-interes-i-planirani-novac-1183477

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Koš ovakvih stvari iskustvo mi je takvo da,ako ovo nije patka,sve vodi rastu cijene. Ronaldinho, kojeg brodara u USA pratis ? 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

….znam da je tnpl prije nekoliko god. bila zaint. za jdpl. Da li je to jos tako? Jer,ako jest,ovdje ce se trljati ruke..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

…bdi raste lagano ali sigurno…30-40 % veče vozarine nego u isto vrijeme prošle godine +moguća prodaja…ili dokap..kako god…sve upućuje na opravak i daleko bolje poslovne rezultate…očekujem da će već i ovakav jdpl bez dokapa do kraja godine poslovati pozitivno… a samim tim i interes za jdpl je veči….

Danas bi Capeovi mogli jače povući…a samim time i bdi….baš se pitam hoće li se danas čistit sve do 37 kuna…dinamika kupovine proteklih dana sugerira da bi to mogao biti današnji razvoj situacije…???

Ima li netko ideju ili ugrubo izračun( znam da nije lako), kakvo bi moglo izgledati izvješće za Q2? Pozitivna nula ili možda mali minus?

New Report

Close