JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa kolega marcipan, još nisam vidio da netko tko ima neku dionicu želi da ona pada.
Osim naravno ako mu nije dosta pa bi dokupljivao jeftinije😊.

On ne samo da želi da ona pada, nego je drži po ulazu od 130kuna, navija da padne ima neznam odkad, kaže da će biti od 10 kuna, ali svejedno je ne prodaje ni po 80 ni po 50 ni po 30, ni po 23! Jednostavno je drži i navija!


@ ohladi
a bit će da mu se sad tih 2 milijuna prepolovilo…
a ja pušim na jadroplovu…ako baš hoćeš znati…42 000 kn…
a pitaj priku koliko on puši…mora smanjit…štetno je za zdravlje…postoje studije koje to dokazuju…

Samo mi jedna stvar nije jasna, ako vjerujes da ce pasti na 10kn, zasto ne prodajes.
Jos uvjijek mozes prodati po 24 i sprijecis si jos dodatni nepotraban gubitak?


Kakav psiho moras biti da p ises svaki dan iskljucivo i samo negativne postove na poslovnom na topicu jdpl a da stvar bude smjesnija doticni nema nikakve dionice…..
Upala je sve veca i siri se

Čisti primjer mazohizma

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

A šta fali 10 kuna? Ako Hiti i Atlanskoj bude ok po 10 kuna, zašto bi nama bilo loše? Pa ti računaj koliki je prosjek kupovine 40 i 10 kuna, a koliki 130 i 10kuna? Velim ti samo da je glupo da se rugaš čovijeku šta je kupovao na 40kuna, kada si sam kupovao na 130, ništa drugo..A o tim logičkim podacima i rezultatima, logika odavno nema veze sa ZSE-om…

ne rugam se ja nikome…niti koga nazivam psihopatom, mazohistom itd…
samo ukzujem na staklene kugle iz kojih nekolicina ovdje gata…a iz dana u dan, mjeseca u mjesec se pokazuju kao krive prognoze…
tko ne može priznati gubitak…pogledat istini u oči i reć..ovdje sam usro…analizirat kako se to dogodilo…i krenut dalje…bolje da ne trguje na tk…
ali vi se uhvatite ko pijan plota…i deri…jedno te isto…dok se više neće tržiti…onda će vam biti svi krivi…uprava, država…marcipan….samo jer mislite da radite s dobrim inputom i uopće se ni ne trudite ispitati da li je input s kojim radite točan…i ne želite shvatiti u kojem je stanju kompanija a i općenito sektor…ako je dobro Bobanu, dobor je i meni…ako je dobro Bibliji, dobro je i meni…ako je dobro ATPL po 10 kn dobro je i meni…ali stvar nije u tome…
dobra većina vas ni ne zna analizirati…već se za nekim povodite…a zapravo niste ni svjesni da se nečiji interesi ne moraju poklapati s vašima….
i onda se rasprava svodi…a šta on piše…nema on dionica…želi kupiti jeftino…mazohist itd itd…kakve koristi od te rasprave?
molim samo komentar na predviđanja Seabeara…koji od 12. mjeseca predviđa snažan rast vozarina…kao i cijene dionica iz brodarskog sektora…što se od toga uistinu realiziralo?
kako nitko nema potrebe to komentirati? zašto je jdpl danas na 23 kn…zašto nije na 50?
neovisno o tome po koliko je marcipan kupovao…da li ima dionica ili ne…molim samo komentar na trenutno stanje…a onda ću vas ostaviti u jednomišlju…

On ne samo da želi da ona pada, nego je drži po ulazu od 130kuna, navija da padne ima neznam odkad, kaže da će biti od 10 kuna, ali svejedno je ne prodaje ni po 80 ni po 50 ni po 30, ni po 23! Jednostavno je drži i navija!

gledaj…ja sam jdpl prekrižio…a za mene kao da ni ne postoji u portfelju…ukoliko se uspiju izvuć iz ove situacije…i ako se danas-sutra vrati na neke razine da prodam s prihvatljivim minusom…to ću napraviti…ali uopće su ovakve prepiske nepotrebne…odakle imate potrebu uopće na ovaj način komentirati?
vi meni argumentirajte zašto je cijena pala na 23 kn…zašto nije na 50? a moje gubitke prepustite meni…
meni predbacujete kad kažem da će biti po 10 kn…i vjerojatno će biti…ali vas ne smeta kad seabear kaže da će s 40 ići znatno više…ili da će vozarine eksplodirati…samo što nisu…a to se ne dogodi…to vas ne smeta…ali moje prognoze…koje se ostvaruju…vas itekako bodu u oči…

Marcipan zašto uopće ulazite u ikakve rasprave,prepirke i dokazivanja? Cijena (23kn) i udaranje po prodaji (koje ne postoji) govori za sebe. Firma je u nezavidnom i jako lošem položaju, mislim da je to svima jasno


@ ohladi
a bit će da mu se sad tih 2 milijuna prepolovilo…
a ja pušim na jadroplovu…ako baš hoćeš znati…42 000 kn…
a pitaj priku koliko on puši…mora smanjit…štetno je za zdravlje…postoje studije koje to dokazuju…

ne bih se htio mješati jer nemam uopće ove dionice, ali ta vaša teorija o parsto komada i 42000 popušenih, s ulazom na 130, nikako ne daje rezultat o kojoj količini se radi, mora da ste kupovali i niže, barem do 80, u tom slučaju bi mogli imati 500-600 komada, te bi kao pravi kolega to mogli i pokloniti onima koji puše više od vas, recimo SeaBearu, jer studije dokazuju da pušenje šteti i onima oko vas, a svi smo svjedoci da se na ZSE trenutno dimi na sve strane, bez obzira u kojoj dionici bili, tako da taj štetni utjecaj treba zaustaviti ili ovu jadnu burzu jednostavno politi vodom i ugasiti

Kako zavidna trgovina na dionicama JDPL i ATPL povodom članka i “vijesti” o preuzimanju, a o cijeni da ne govorim

Bolji znanci oko JADROPLOVA ako mogu napisati kakvim nekretninama raspolaže J.!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ne bih se htio mješati jer nemam uopće ove dionice, ali ta vaša teorija o parsto komada i 42000 popušenih, s ulazom na 130, nikako ne daje rezultat o kojoj količini se radi,

maco…evo samo za tebe…kad ne znaš elementarnu matematiku…
špekulativno je kupljeno prije famozne privatizacije paket od 400 komada po 130 kn…to sam platio 52 000 kn + brokerska provizija…niti jednu dionicu nakon toga nisam više kupio…a ovo nisam prodao…
trenutno je zadnja cijena 23 kn…dakle taj paket trenutno vrijedi 9200 kn…pa sad ti oduzmi od 52 000 – 9200…pa ćeš doći da sam na gubitku 42 800 kn…
eto…sad smo to demistificirli…može sad SeaBear….naravno…on još dokupljuje…

Heh marcipan, sorry al seaBear će vrlo brzo do nule, čak i bez da smanjuje ulaz,,, a ti ćeš debelo ostariti dok dočekaš, pogotovo bez dokupa koji ti je rizičan


ne bih se htio mješati jer nemam uopće ove dionice, ali ta vaša teorija o parsto komada i 42000 popušenih, s ulazom na 130, nikako ne daje rezultat o kojoj količini se radi,

maco…evo samo za tebe…kad ne znaš elementarnu matematiku…
špekulativno je kupljeno prije famozne privatizacije paket od 400 komada po 130 kn…to sam platio 52 000 kn + brokerska provizija…niti jednu dionicu nakon toga nisam više kupio…a ovo nisam prodao…
trenutno je zadnja cijena 23 kn…dakle taj paket trenutno vrijedi 9200 kn…pa sad ti oduzmi od 52 000 – 9200…pa ćeš doći da sam na gubitku 42 800 kn…
eto…sad smo to demistificirli…može sad SeaBear….naravno…on još dokupljuje…
[/quote]
e to je druga priča, tih 800 kn me i zbunjivalo, stoga sam mislio da ste ipak nešto kupili ispod 130, da popravite ulaz od recimo 200 na 130, ali vi ste ipak pokupili sve odjednom, svaka čast, sada imamo čist račun, Sea vam neće to htjeti ni uzeti, to njemu sada skupo i kada bi ih dobio besplatno

New Report

Close