JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako bi ovo moglo utjecati na JDPL? [smiley13]


Kako bi ovo moglo utjecati na JDPL? [smiley13]

Nikako, davna prošlost


Riki: ” Kako bi ovo moglo utjecati na JDPL? [smiley13] ” Nikako, davna prošlost

Možda ne na knjige JDPL, ali na cijenu dionice bi itekako moglo utjecati!

I love the Smell of Profits in the Morning

Da li ovo znaci da su novci izvuceni u neciji dzep ili je gubitak fiktivan pa je zarada prikazana vecom nego sto zapravo je?

U kojem smjeru? Up,Up? [smiley2]

Bosun:

Riki: ” Kako bi ovo moglo utjecati na JDPL? [smiley13] ” Nikako, davna prošlost”

Možda ne na knjige JDPL, ali na cijenu dionice bi itekako moglo utjecati!


Bosun: ” Riki: ” Kako bi ovo moglo utjecati na JDPL? [smiley13] ” Nikako, davna prošlost” Možda ne na knjige JDPL, ali na cijenu dionice bi itekako moglo utjecati!

Jedino što bi moglo utjecati ukoliko stvarno retraktivno promjene financijska izvješća je Jadrolov će moći ranije isplaćivati dobit zbog manjih gubitaka iz prethodnih godina

Ako sam shvatio obro za vlasnika i poduzeće,a loše za upravu kojoj se dokazala muljaža, ispravite me ako griješim?

Po ovome ispada da bi dionica trebala rasti jer je bivša uprava 39 mil $ knjižila kao gubitak koji to zapravo nije[smiley8]. A dionica naravno pada, ništa čudno za JDPL[smiley3]


Ako sam shvatio obro za vlasnika i poduzeće,a loše za upravu kojoj se dokazala muljaža, ispravite me ako griješim?

bez ispravka, samo uz dodavanje: loše za staru upravu. tako sam ja shvatio.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

PO meni je ovo takodjer ok vijest.
Pise da ce se preispitati prosla uprava i umjetno nastali gubici koji su knjizeni (molim potvrdu).
Retained earnings se mijenjaju i po tome book value raste.

To sto su spomenuli stetni ugovor se vec zna odavno…

Da li sam u krivu.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

To sam i mislio, treba korigirati umjetno stvoreni gubitak, što bi trebalo biti dobro za neto imovinu JDPL, to je bar logično. Cijena reagira negativno, ionako je to tržište- Bože pomozi… Bitno da se kupuju dionice sa P/E 50 i P/B 5, ali to je umijeće strpljivosti, stara mudra izreka.[smiley2]

Neki očito misle da je ovo loše. Pa prodaju u bescjenje

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close