JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ bisakovi

šta ti je…ide preuzimanje…i to barem po nominali…
u međuvremenu…bdi u padu…cijene vozarina u padu…jdpl u rasulu…kao i ekipa koja se nakrcala tamo na 40 kn…
znam da gledalice ne rade kako treba…ali….trenutno vam je zadnja cijena na 23 kn…
što se tiče atpl…kupnja je izrokana…s tendencijom daljnjeg ronjenja prema 300….
a lijepo je rekao marcipan…ali ne…marcipan druka da jeftinije kupi…


@ bisakovi

šta ti je…ide preuzimanje…i to barem po nominali…
u međuvremenu…bdi u padu…cijene vozarina u padu…jdpl u rasulu…kao i ekipa koja se nakrcala tamo na 40 kn…
znam da gledalice ne rade kako treba…ali….trenutno vam je zadnja cijena na 23 kn…
što se tiče atpl…kupnja je izrokana…s tendencijom daljnjeg ronjenja prema 300….
a lijepo je rekao marcipan…ali ne…marcipan druka da jeftinije kupi…


Ma,slazemo se u cijelosti.
Meni je samo nevjerovatan taj “fenomen samozavaravanja” ili se radi o tome da se pokusava napraviti “pump and dump” manevar,ali je kasno za to.


@ bisakovi

šta ti je…ide preuzimanje…i to barem po nominali…
u međuvremenu…bdi u padu…cijene vozarina u padu…jdpl u rasulu…kao i ekipa koja se nakrcala tamo na 40 kn…
znam da gledalice ne rade kako treba…ali….trenutno vam je zadnja cijena na 23 kn…
što se tiče atpl…kupnja je izrokana…s tendencijom daljnjeg ronjenja prema 300….
a lijepo je rekao marcipan…ali ne…marcipan druka da jeftinije kupi…

Kad se kolega marcipan uključi na neki topic znajte da će dionica poskočiti dvoznamenkasto….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


@ bisakovi

šta ti je…ide preuzimanje…i to barem po nominali…
u međuvremenu…bdi u padu…cijene vozarina u padu…jdpl u rasulu…kao i ekipa koja se nakrcala tamo na 40 kn…
znam da gledalice ne rade kako treba…ali….trenutno vam je zadnja cijena na 23 kn…
što se tiče atpl…kupnja je izrokana…s tendencijom daljnjeg ronjenja prema 300….
a lijepo je rekao marcipan…ali ne…marcipan druka da jeftinije kupi…

Kada god se Marcipan probudi evo dobrih vijesti, pa uz ovo o JDPL i
Capeovi + 219 $ 😎👍

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Kad je netko klaun kaun je zauvjek…ma sta god pisao ili govorio..
Onima kome nisu jasne stvari neka i dalje prodaju…meni super…da ne govorim koliko je NAV veci od trenutne cijene..
Trenutno ne vidim potentnije dionice na zse..
Vrijeme ce pokazati koliko sam i jesam li bio u pravu

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Cimnse marcipian javi kupnja se utrostruci🤸😂

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

@SeaBear
Zelim Vam puno srece u ovoj investiciji.
Za mene je JDPL opasna dionica na “pragu stecaja”,ali mozda imam “nedovoljno podataka i informacija”.
No,dakako,trziste ce pokazati “gdje plovi ovaj brod”!

Uljlanik plovidbaje u svoj izvjescu za 2Q izbacila ovo:

“U promatranom periodu u sektoru prijevoza rasutih tereta nakon snažnog rasta vozarina i vrijednosti brodova te nakon kineske nove godine, došlo je do značajne korekcije vozarina uvjetovane isporukama većeg broja novogradnji, smanjene aktivnosti „scrapinga“ brodova, te usporavanja aktivnosti na pojedinim tržištima. Ostvarene vozarine su ipak prosječno gledano značajno više u odnosu na isto razdoblje prošle godine, a vrijednosti bulkera su porasle za preko 40% u navedenom razdoblju. Prognoze kretanja na tržištu su unatoč trenutnoj korekciji od preko 25% i nadalje optimistične, i to već u slijedećem tromjesječju, a sve pod utjecajem najavljenih rezultata u vodećim zemljama izv”

Znaci da je za ocekivat jadroplov izvjestaj za 2Q puno bolji nego proslogodisnji?

Sa 10k kuna bi mogao dignuti cijenu na 32 kun tako da ovaj pad cijena nije cijena koju trziste odreduje vec jedna osoba sa 20k kuna moze dignut dionicu +/- 30%


@ bisakovi

šta ti je…ide preuzimanje…i to barem po nominali…
u međuvremenu…bdi u padu…cijene vozarina u padu…jdpl u rasulu…kao i ekipa koja se nakrcala tamo na 40 kn…
znam da gledalice ne rade kako treba…ali….trenutno vam je zadnja cijena na 23 kn…
što se tiče atpl…kupnja je izrokana…s tendencijom daljnjeg ronjenja prema 300….
a lijepo je rekao marcipan…ali ne…marcipan druka da jeftinije kupi…

Nema panike, sve pod kontrolom, nismo mi vesla sisali da bi nas Hita izvozala..

Marcipian je ako neznate ….a ja cu vam reci..
Kupovao jdpl na preko 150 kuna…
A prodao na 20….atpl slicna prica..
I od tada se covjek javlja i pise iskljucivo na brodarima iako nema niti jednu dionicu iako je pretrio gubitak od skoro 90%…ovdje nam prosipa pamet i svoje neznanje jer korisnik doticni veze o brodarstvu nema…a kad ga netko sa strane cita rekao bi vau…
U njegovim postovima necete pronaci niti jedan link ili argument na iznesenu neistinu nego lik samo li ga drobi i drobi…
Iz objesti…ljubomore za izgubljenim novcem zeli druge uvjeriti kako je bio u pravu i yo ga hrani..
Uskoro kada vozarine otidju jako visoko i kad se zavrsi rica sa jdpl javit ce se sa nekim drugim nickom…
Nevjerijatno sta ljudi rade sve od sebe..

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE


Jel se sijeca tko kada su 2007 god bili nalozi po 666 na prodaji…
Kasnije se ispostavilo uvidom u vlasnicku strukturu da je to bio Kristijan Florcic..
Dali je opet se aktivirao iako je vec djelom aktivan preko Jadran kapitala i skrbnickog..
Zanimljivo ima dosta skrbnickih ispod top 10 koji skupljaju ove mrvice…
Zaista se divim ovom danasnjem prodavacu…

ja se sjećam da si ti govorio kako je ovo dobra kupnja po 40 kn…sada na gledalici piše da je zadnja 23 kn…unatoč ovim spinovima i nečijim nagađanjima da će atpl preuzet…pa…tko je klaun ovdje…valjda oni koji su te slušali i kupovali na tim razinama…
nadalje…ako će atpl ovo i preuzimati…ponudit će 10 kn po dionici…i to ako…a to vam je još dosta u rikverc od sadašnje trenutne cijene…



@ bisakovi

šta ti je…ide preuzimanje…i to barem po nominali…
u međuvremenu…bdi u padu…cijene vozarina u padu…jdpl u rasulu…kao i ekipa koja se nakrcala tamo na 40 kn…
znam da gledalice ne rade kako treba…ali….trenutno vam je zadnja cijena na 23 kn…
što se tiče atpl…kupnja je izrokana…s tendencijom daljnjeg ronjenja prema 300….
a lijepo je rekao marcipan…ali ne…marcipan druka da jeftinije kupi…

Kad se kolega marcipan uključi na neki topic znajte da će dionica poskočiti dvoznamenkasto….
[/quote]

ja ne vidim da raste nešto dvoznamenkasto?!…vidim na gledalici pad od 9%…
veselite se na varteksu…dok još imate čemu…uskoro se vraćate na razine od 12-14 kn…

New Report

Close